Şubat 29, 2024

Uzun Süren Birikim Sona Erdi Diyen Trader O Altcoin için Ralli Müjdesini Verdi!


Popüler kripto analisti Inmortal, küçük bir piyasa değerine sahip Katman-0 altcoin projesi için yeni bir ralli tahmininde bulundu. Analistin dikkat çektiği varlık ise Constellation (DAG) oldu.

Ölçeklendirme çözümü Constellation’ın (DAG) uzun bir birikim aşamasının ardından 0,05 dolarlık önemli bir seviyeden sıçradıktan sonra yükseliş trendine yakın görünüyor. Bu birikim aşaması ortalama 400 gün sürdü. Analist ise bu birikim aşamasının ardından 0,12 dolara doğru bir ralli bekliyor.

Constellation altcoin fiyatı yükselişe hazır

Constellation Layer-0 protokolü, geliştiricilere blok zincirleri oluşturma, kripto varlıklar basma ve merkezi olmayan uygulamalar geliştirme yeteneği sağlayan ölçeklenebilir bir dağıtılmış ağ olarak kurgulanmıştır. Layer-0, bir blok zinciri ağının temel katmanını ifade eder.

Proje, HGTP’nin (Hypergraph Transfer Protocol) ağın temel teknolojisi olduğunu belirtiyor ve katman-0 teknolojisini web siteleri için HTTP çerçeveleri oluşturan protokollerle kıyaslıyor.

“Katman-0 standardı, üzerine inşa edilen diğer tüm protokoller için temel görevi gören bir protokoldür. Dolayısıyla, köklü bir çözüm olan WordPress ile karşılaştırılabilir.

WordPress, HTTP üzerinde geliştirilecek web siteleri ve işletmeler için bir çerçeve oluştururken, Constellation’ın Katman-0 standardı HGTP mantığıyla inşa edilen blok zinciri projeleri için temel oluşturuyor.”

Trader ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i Radix (XRD) konusunda da yükselişte olduğunu belirtti.

Trader’ın grafiğine göre Radix’in 0,045 dolar civarındaki alanı destek haline getirebilirse, azalan üçgen formasyonunu tersine çeviren bir yükseliş başlatabileceğini iddia ediyor.

XRD, son 24 saatte yaklaşık %7’lik bir düşüşle 0,043 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?