Mart 8, 2024

Uzmanlar Ödül Alan Altcoin için Parabolik Tahmini Verdi: Tarih Mart’ın Sonunu Gösteriyor!


Solana, son 24 saat içinde 139 dolara tırmanarak fiyatında bir artış kaydetti. Altcoin son 24 saat içinde %9 artış göstererek iyimser bir tablo sunuyor.

Changelly’ye göre, mevcut boğa koşusunun SOL’u yeni fiyat eşiklerini aşması için tetiklemesi olası. Analiz platformu kısa süre önce Solana’ya “Yılın Kriptosu” ödülünü vererek popülaritesini arttırdı.

Birkaç ağ kesintisi Solana ağını zedelerken, ağ yılmayan bir kimlik yansıtıyor ve önemli bir ivme kazanmaya devam ediyor. Öte yandan fiyat şu anda istikrarlı bir oranda yükseliyor ve son 24 saatte %9 artış gösterdi.

Changelly’ye göre, mevcut boğa koşusunun SOL’u yeni fiyat seviyelerini aşması için teknik temellere sahio. Platform, Solana’nın fiyat yörüngesini sürdürmesi halinde 143 dolara yükselebileceğine inanıyor. Minimum fiyat 126,91 dolar olarak belirlenirken, 159,56 dolar olarak belirlendi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CoinMarketCap, yeni bir ödül konsepti geliştirdi. Konsept, sektörel mükemmelliği ve devam eden miraslarını kutlamak için kripto varlıklarını ödüllendirmeyi gerektiriyor.

CMC, Solana’nın mükemmellik etiketi verdiği 8 kategoride yılın en iyi kriptosu olarak adlandırdı. Ödül, öncelikle ağın zorlukların üstesinden gelme konusundaki direncini kriptoyu ödüllendirmek için bir neden olarak kabul etti.

Ayrıca CMC, BONK’u yılın en iyi meme coin‘i olarak ödüllendirerek hayran kitlesini büyük bir farkla genişletti. SOL ticaretindeki artış Binance’de büyük bir kapanmayı tetikledi. Binance daha sonra borsanın “artan işlem hacmini” gerekçe göstererek SOL para çekme işlemlerini askıya almak zorunda kaldığını açıkladı.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?