Nisan 2, 2024

Uzmanlar Fiyatı Düşen O Altcoin için %200’lük Ralli için Tarih Verdi!

Ripple’ın yerel kripto para birimi XRP, güne 0,59 dolar fiyat aralığında işlem görererek başladı. Önde gelen altcoin, son yedi gün içinde yaklaşık %8 oranında bir düşüş yaşadığı için Nisan ayında aşağı yönlü bir trend izliyor. Daha geniş kripto para piyasası, geçen ay Mart ayında güçlü bir yükselişin ardından düzeltmelerle karşı karşıya kaldı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin, Mart ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.737 dolara ulaşarak genel kripto para piyasasını yeni zirvelere taşıdı.

Yaklaşan Bitcoin yarılanma etkinliği, BTC ve XRP fiyatlarının bu yıl grafiklerde yükselmesine neden oldu. Yeni başlayanlar için, Bitcoin yarılanma olayı BTC’nin arzını yarıya indirecek ve kripto para birimini piyasada nadiren kullanılabilir hale getirecektir. Bu gelişme, arz azalırken talebin artmasıyla BTC’nin fiyatını daha da yukarı çekmeye yardımcı olacaktır. Bitcoin yarılanması, 20 Nisan 2024’te gerçekleşmesi planlanıyor.

XRP Fiyatı %200 Yükselme Potansiyeli Taşıyor

Finder’ın uzmanlar paneli, Ripple’ın yerel kripto para birimi XRP’nin bir sonraki aşamada %200 oranında artabileceğini öngördü. Kripto para analistlerinden oluşan panel, altcoin için 1,73 dolar seviyesinde bir fiyat hedefi belirledi. Bu, mevcut fiyatı olan 0,59 dolardan yaklaşık %200’lük artışa denk geliyor.

XRP fiyatı %200'lük yükseliş potansiyeli barındırıyor

2025 yılında 1,73 dolar seviyesine ulaşması beklenen XRP için öngörülen zaman çizelgesi, 200’lük bir artışla. Bu durumda, bugün altcoin’e 10.000 dolar yatırımın, tahmin doğru çıkarsa 2025’te 30.000 dolara dönüşmesi anlamın geliyor. Bu, tahminin gerçekleşmesi halinde bir yıl içinde mükemmel bir yatırım getirisi (ROI) olarak yorumlanabilir.

Ancak, kripto para piyasası pek çok sürprizle karşılaşabilir ve dalgalanma nedeniyle güneye yönelebilir. XRP’nin 2025 yılında %200 artarak 1,73 dolara ulaşabileceğinin garantisi yoktur. Bu nedenle araştırma yapmadan yatırım yapmamalısınız, bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?