Uzmanlar Bitcoin Sonrası Patlayabilecek Üç Altcoin’i Belirledi!

Kripto para piyasasının toplam değerinin 1,19 trilyon doların üzerine çıkmasına rağmen bir düzeltme ve konsolidasyon sonrası 1,15 trilyon dolar civarında seyrediyor. Bitcoin fiyatı ise 28.500 doların üstüne yükselmesine rağmen boğalar gücünü kaybetti ve geriledi.

Sonuç olarak, düşüş etkisi diğer altcoin’ler arasında yavaşça yayılıyor. Bununla birlikte, artan düşüş etkisine rağmen, bazı varlıklar güçlü bir boğa koşusunun başlangıcından önce uzun süre devam etmek için büyük bir potansiyel sergiliyor.

Solana (SOL)

Solana fiyat tahmini

Solana fiyatı uzun bir süredir düşüş eğilimi içinde işlem görüyor, ancak konsolidasyonun ardından fiyatta düşüşün devam etmesi bekleniyor. Beklentiler fiyatın üst dirençten reddedilmesi ve alt desteğe doğru yönelmesi şeklinde. RSI ve ADX’in her ikisi de düşüş eğiliminde ve bu da önümüzdeki günlerde fiyatı daha da aşağı çekebilir. Ancak, dibi işaretledikten sonra fiyat toparlanabilir ve kaybedilen pozisyonları geri almak için yükselebilir.

Litecoin (LTC)

litecoin fiyat tahmini

Litecoin parabolik bir toparlanma kaydetti ve fincan ve kulp modelini gerçekleştirmek için aşağı kaydığı boyun çizgisi direğine ulaştı. Fiyat toparlanmayı başardı ve başlangıçta 100 dolara ulaşmak için hamle yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca, önümüzdeki günlerde eğilimi tersine çevirebilecek önemli bir yükseliş kaydedildi.

Chainlink (LINK)

altcoin fiyat tahmini

Chainlink fiyatı, önceden belirlenmiş direnç ve destek seviyeleri dahilinde paralel bir kanal içinde işlem görüyor. Fiyat ortalama seviyelerde işlem görüyor ve son zamanlarda kayda değer bir yukarı yönlü fiyat hareketi yaptı.

V şeklindeki toparlanmanın, fiyatı kanalın direncine yakın bir yere daha da yükseltebilecek gerekli momentumu tetiklediğine inanılıyor. Bununla birlikte, ADX yükseliş eğilimi göstermeye çalışırken yükseliş eğilimi için gereken güç biriktiğinde token’ın oynaklığı daha az olduğundan yükseliş eğilimi zorunlu olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.