Mart 21, 2023

Uzman 50x Yapabilecek Altcoin’i Belirledi: Coinbase ve Şirket Desteği Aldı!

Kripto para dünyasının tartışmalı isimlerinden Ben Armstrong (Bitboy), yayınladığı son videoda Optimism (OP) altcoin’in artan popülaritesine vurguladı.

Bitboy’a göre, Optimism yaklaşan boğa koşusunda Polygon’a güçlü bir rakip olmaya hazırlanıyor. Ayrıca, yeni bir ortaklık ağın daha da güçlenmesi için gerekli ivmeyi sağlayabilir.

Optimism son zamanlarda gücünü arttıyor ve fiyatı geçen yıl %161 oranında artışla çok iyi bir performans gösterdi. Bu kısmen, Şubat 2021’de ağın 25 milyon dolarlık Seri A yatırım turuna liderlik eden Andreessen Horowitz gibi büyük yatırımcıların desteğiyle bağlantılıydı. Bu yatırım, Ethereum üzerinde işlem yapmaya kıyasla daha düşük ücretler, daha düşük gecikme süresi ve daha fazla verim elde etme hedefini sürdürmesine olanak sağladı.

Coinbase Optimism Ağını Destekliyor

Optimism ağına destek veren bir diğer önemli isim de Coinbase oldu. Önde gelen ABD’li borsa ağın teknolojisini kullanarak katman-2 çözümü Base’e güç veriyor.

Rakipler açısından bakıldığında ise Ethereum üzerinde Polygon ve Arbitrum gibi başka bir katman iki ağla kıyasıya rekabet içerisinde. Polygon şu anda en aktif ağ olsa da Armstrong, Optimism’in önümüzdeki iki yıl içinde en büyük hareket olacağını tahmin ediyor.

Coinbase ayrıca kısa bir süre önce, kullanıcılara Web3 cüzdanlarını saklamak ve bunlara erişmek için güvenli ve kolay bir yol sunacak olan bir “Hizmet Olarak Cüzdan” özelliğini başlattı. Coinbase Amerika’nın en büyük borsası ve kriptoda en güvenilir isimlerden biri olduğu için bu hamlenin Optimism ve işlem hacimleri için büyük bir destek olması bekleniyor.

Sonuç olarak ağın geleceği ise şu an için oldukça umut verici görünüyor. Farklı alanlardan gelen destekler ise ağı ve dolayısıyla yerel token’ı güçlendirebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coinpedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?