Eylül 20, 2023

Uyuyan Balinadan Kripto Piyasasını Şok Eden Hareket: Bu Meme Coin’e Saldırdı!


Bugün kripto piyasasındaki olağandışı hareketlilik dikkatleri Shiba Inu’nun BONE token’ına çekti. Etherscan explorer’dan alınan verilere göre, bir yılı aşkın süredir aktif olmayan anonim bir balina, mevcut token fiyatından 209.000 dolara eşdeğer olan yaklaşık 259.000 BONE token satın aldı.

Bu satın almayı özellikle kayda değer kılan şey, yatırımcının kripto alanından uzun süre uzak kalması ve önemli bir yatırımla yeniden ortaya çıkmasıdır. Dikkat çekici bir şekilde, bu gizemli cüzdan sahibi sadece BONE’a odaklanmıyor. Kripto portföyleri, toplu olarak yaklaşık 100.000 dolar değerinde çeşitli meme sektörü token’larına sahiptir.

Hareketin Arkasında Ne Var?

Bu yatırımcının faaliyetlerini yalnızca Ethereum ağıyla sınırlamadığını belirtmek gerekir. BscScan kaşifinden alınan veriler, 12.000 dolar değerinde Binance Coin’e (BNB) sahip oldukları BNB Zincirindeki varlıklarını ortaya koymaktadır.

Bu balinanın meme coin’e duyduğu yeni ilginin ardındaki mantık belirsizliğini koruyor. Bunun Shiba Inu ekibi tarafından duyurulan son yeniliklerle bağlantılı olabilir. Bu gelişmeler arasında, Shiba Inu tokenı BONE’un basım sürecinde önemli değişikliklere uğrayacağı ve potansiyel olarak token sözleşmesinin feshedilmesiyle sonuçlanacağı beklentileri yüksek.

Bu çeyrek milyon dolarlık yatırım BONE fiyatı için bir canlanmayı tetikleyecek mi, yoksa Shiba Inu ekosisteminde daha da büyük sürprizlerin habercisi mi?

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?