Mart 13, 2023

Daha Önce %90 Oranında Bilmişlerdi: Üyelerden Altcoin için Kritik Tahmin!


Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un şirketinin şu anda çökmüş olan Silicon Valley Bank’a (SVB) maruz kaldığını açıklamasının ardından XRP hafif bir düşüş kaydetti. Ancak kripto para topluluğu dijital varlık üzerinde hala yükseliş hissiyatını koruyor.

Ripple CEO'su Açıkladı: Çöken Banka ile İlişkimiz Var!

CoinMarketCap üyelerinin oylarına göre XRP 31 Mart’a kadar ortalama 0,4101 dolar fiyata ulaşacak. Bu da 13 Mart’ta alınan verilere göre ortalama %13,64 veya +0,04923 dolar artış anlamına geliyor.

XRP fiyat tahmini

Kripto topluluğunun son altı ay içinde XRP token’a yönelik tahminlerinin %91,73’lük bir tarihsel doğruluğa sahip olduğu tespiti oldukça önemli. Bu da yapay zeka temelli fiyat tahminlerine kıyasla oldukça önemli bir rakip oldukları anlamına geliyor.

Ripple analiz

XRP Teknik Analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere TradingView’deki günlük göstergeler üzerindeki teknik analizler “düşüş” eğilimini ortaya koyuyor. Genel gösterde, 14’te ‘güçlü satış’a işaret eden hareketli ortalamaların (MA) ve 8’de ‘nötr’ alandaki osilatörlerin sonucu olan 16’daki ‘güçlü satış’ hissiyatıyla uyumludur.

Ripple fiyat tahmini

Ripple haber hazırlanırken 0,3609 dolardan işlem görüyor ve gün içinde %0,08 düşüş yaşarken, bir önceki hafta %1,96 ve son 30 gün içinde %5,76 değer kaybetti.

XRP Grafik

Topluluğun iyimser tahminlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, blockchain şirketi Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki yasal savaşın sonucu ve daha geniş kripto ve makroekonomik manzara gibi ekosistemini çevreleyen çeşitli faktörlere bağlı olacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?