Üst Düzey Analiste Göre Bu Altcoin 2022’de Yüzde 860’tan Fazla Fırlayacak

0

Tanınmış analist ve trader Kaleo, kripto piyasalarındaki mevcut düşüş görünümüne rağmen, önümüzdeki 12 ay içinde Ethereum’un değerinde büyük bir artış öngörüyor.

Yeni bir röportajda Kaleo, Ethereum’un (ETH) önde gelen akıllı sözleşme platformunun 2018’in en yüksek seviyesi olan 1.440 dolara fırlamadan önce, bir ay içinde yaklaşık 400 dolardan 200 doların altına düştüğü 2017’deki performansına bakıyor.

“2017’de, halving’den yaklaşık bir yıl sonra, %70’lik bir düşüş oldu ve her şey ölü gibi görünüyordu. ETH geri gelip tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça üzerine çıkmayı başardı. Büyük zaman dilimi yükselişi söz konusu olduğunda, orada sıraya girmiş birçok şey var.”

Kaleo, Ethereum’un 2017’deki fiyat hareketine dayanarak, ETH’nin yüksek zaman çerçevesi desteğinden Temmuz 2022’ye kadar yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi olacak olan 18.000 dolara doğru bir parabolik ralli gerçekleştireceğini tahmin ediyor. Potansiyel hareket, yüzde 862’den fazla bir kazancı temsil ediyor. Ethereum’un şu anki fiyatı ise 1.870 dolar.

Kaleo, Ethereum’da uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, ETH’nin şu anda 1.700 dolar civarında seyreden high timeframe desteğinin altına düşmesi durumunda; duruşunu yeniden değerlendirmeye açık olduğunu da sözlerine ekliyor.

“ETH, HTF desteğinde asılı duruyor.”

Geçen ay, popüler kripto trader’ı, Ethereum ticaretinin yıl sonuna kadar 10.000 doların üzerinde işlem göreceğine yönelik tahminlerini belirtmişti.

“2021’in ikinci yarısı için tahminlerim:

BTC 6 haneli fiyat keşif bölgesine girecek.

– ETH 10.000 doları aşacak.

– Bir büyük altcoin sezonu daha göreceğiz.

– Daha fazla kurumsal/hükümet benimsemesi.

– Daha fazla kurumsal/hükümet FUD’u.”

Diğer bir kripto analisti Michaël van de Poppe da Ethereum’u inceliyor. Kripto trader’ın göre, Ethereum 1.741 dolarlık kritik desteği kırmanın eşiğinde. Boğalar bu seviyeyi koruyamazsa, Van de Poppe, Ethereum’un 2018’in en yüksek seviyesi olan 1.400 dolara düşmesini bekliyor

“Ethereum, kritik bir seviye olan 2.400 doları reddettikten sonra desteğe geri döndü.

Kaynak: Michael Van de Poppe

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın