Şubat 12, 2023

USDT ve TRON Kullanıcıları Dikkat: Binance’ten Kötü Haber Geldi!

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, Binance’den para çekme ücretlerindeki son artışla ilgili konuştu. Para çekme ücretlerindeki artış, enerji ücretlendirme mekanizmasını dinamik enerji modeline dönüştüren 83 numaralı teklifin topluluk tarafından onaylanmasıyla teşvik edildi.

Kripto borsası Huobi’yi de yöneten Justin Sun, Twitter gönderinde takipçilerine diğer kripto borsası Binance ile yakın bir şekilde çalıştığını belirtti. Sun, borsadaki Tron stabilcoin’lerinin ve tokenlerinin para çekme ücretlerini düşürecek çözümleri aktif olarak araştırdığını bildirdi.

“TRON olarak kendimizi ucuz, hızlı ve güvenli bir ağ kurmaya adadık. Kripto ticaretini herkes için daha uygun hale getirmeye kararlıyız” sözlerini sarf etti.

Binance tarafından dün yapılan duyuruya göre, para çekme ücreti zammı dört grup kripto varlığını etkiledi. Bunlardan ilki Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve TrueUSD (TUSD) olup, para çekme ücretleri 1 USDT’den 2,6 USDT’ye çıkarak %160’lık önemli bir artışa işaret etti.

Binance’in stabilcoin’i BUSD, 0,8 BUSD’den 2,2 BUSD’ye çıkarak %175’lik bir ücret artışı gördü. Bunu, para çekme ücreti 1 TRX’ten 15 TRX’e yükselen TronDAO’nun token’ı TRX izledi bu da %1400’lük artış anlamına geliyor. Diğer token’lar için de ücretler değişti.

Ancak Binance cephesinden gelen açıklamada değişiklik için aktif çalışma devam ediyor.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?