Uquid Shop, Kripto Paralar ile Alışveriş İmkanını Arttırıyor

Kripto para ve blockchain şirketi Uquid, 28 Mayıs’tan itibaren Uquid Shop’un canlı olarak ödemeler için Bitcoin Cash ve birçok kripto para birimini ödemelerde kabul edeceğini duyurdu. Şirket, çalışmalar için “Dünyadaki kripto kullanıcıları için en büyük dijital mağaza 30.000 dijital ürünle piyasaya sürülmeye hazır” sloganıyla dikkat çekti.

2016 yılından beri hizmet veren Uquid şirketi, blockchain desteğini barındıran en eski şirketlerden birisidir. Techcrunch tarafından belirlenen üç şirketten birisi olma ünvanını da elinde tutuyor.

Mayıs ayı sonunda Uquid lansman gerçekleştirdi. Şirket ana temellerinde oyun ve yazılım, fatura ödemeleri, aksesuarlar gibi birçok hizmet sağlayan bir şirkettir ve ilk açıldığı yılda 11 milyon dolar gibi ciddi bir gelir elde etmiştir. Uquid dijital mağazaları günlük güncellemelerle % 60’a varan indirim sunuyor.

Şirket lansmanda şu açıklamalara yer verdi;

“Dünyadaki kripto kullanıcıları için en büyük dijital mağazasının 30.000 dijital ürünle piyasaya sürülmeye hazır olduğunu duyurmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.”

Uquid ekibi, ödemeler için Bitcoin Cash (BCH) kripto parasının kullanılmasını seçmiş ve “ucuz, güvenilir, hızlı ve ölçeklendirilebilir” olduğunu açıkladı. Ekip ayrıca kendi digital parası Uquid (UQC), Tether (USDT), Ripple (XPR), ve NEO gibi farklı digital paraları da ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.

“Kripto ve oyun dünyasındaki uzmanlardan yorumlar almaktan memnuniyet duyuyoruz. Desteğiniz, gelecekte yeni ürünler sunmaya devam etmemiz için motivasyon olacaktır.”

 

 

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.