Nisan 19, 2024

Ünlü Yatırımcıdan Shiba Inu Fiyat Tahmini: Yeni Zirveler için Hazır, Hedef Bu Seviyeler!


Kripto para yatırımcısı Armando Pantoja, Shiba Inu için 0,001 doların üzerinde bir hedef öngördü. Pantoja, yakın tarihli bir gönderide, yükselmesini beklediği birkaç kripto para birimini vurgulayarak her birinin ulaşmasını beklediği fiyat aralığını tahmin etti.

Armando Pantoja’nın listesinde, Bitcoin yer alıyor. Pantoja, Bitcoin’in önümüzdeki boğa döngüsünde 100.000 ila 250.000 dolar arasında işlem göreceğini tahmin ediyor. Bitcoin, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ocak ayında spot Bitcoin ETF’sini onaylamasının ardından önemli bir yükseliş eğilimi gösterdi. BTC, fiyatını 73.794 dolarlık yeni bir ATH’ye taşıyan güçlü bir ralli yaptı. Birçok kişi, Bitcoin’in yarılanmasının ardından öncü kripto para biriminin yukarı yönlü hareketini sürdüreceğine inanıyor.

Pantoja, SHIB ve Bitcoin’in yanı sıra, bir sonraki boğa döngüsü sırasında yükselmesini beklediği diğer en iyi kripto para birimlerinden de bahsetti. Pantoja’ya göre Ethereum, ilk kez 10.000 doların üzerine çıkacak. Ethereum’un önümüzdeki boğa döngüsünde 10.000 ila 15.000 dolar arasında işlem göreceğini öngörüyor.

Pantoja, Ethereum’un rallisinin diğer altcoinleri de beraberinde çekeceğine ve XRP‘nin zincirlerini kırarak 3 doların üzerine çıkacağına inanıyor. Pantoja’ya göre, 3 dolar yaklaşan boğa koşusunda XRP için alt aralığı temsil edecek. Çünkü zor durumdaki kripto token rallisinin zirvesinde 6 dolara tırmanabilir.

Ünlü yatırımcı, DOGE’nin 1 dolara yükseleceğini, SOL‘un 500 doların üzerine çıkacağını, muhtemelen 1.000 dolara ulaşacağını ve AVAX’ın 100 doların üzerine çıkacağını öngördü. Ayrıca ICP’nin 100 doların üzerine çıkacağını, INJ’nin 100 ila 200 dolar arasında işlem göreceğini ve PRO’nun 10 ila 20 dolar arasında işlem göreceğini öngördü.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?