Mart 25, 2023

Ünlü Yatırımcı Altcoin Tercihini Açıkladı: Boğa Koşusunda Fırlayacak!

Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, Cardano ağındaki 4 milyonuncu cüzdan kutlamasının ardından açıklama yaptı. Gambardello, ADA’nın şu an ETH’den daha iyi bir konumda olduğuna inanıyor. Ünlü isme göre ADA, token başına 15 dolara kadar yükselecek bir potansiyele sahip.

Cardano’ya yakınlığıyla tanınan Dan Gambardello, ağdaki 4 milyonuncu cüzdanı kutlamak için tweet attı. Ünlü isim YouTube videosunda ise bu sayının önemini ve yaratabileceği fırsatları tartıştı.

Ethereum etkinliklerine dayanarak, Haziran 2020’de fiyat 0,08 dolardan işlem görürken ADA’nın 3 dolarlık yüksek seviyesini doğru bir şekilde tahmin ettiğini de hatırlatan ünlü isim yeni tahminini de açıkladı. Dan Gambardello, ADA fiyatını tahmin etmek için bir kez daha Ethereum verilerini kullandı.

Analize göre Ethereum 2017 yılında 21 milyar dolarlık piyasa değeriyle 4 milyon cüzdana ulaşırken, Cardano da 12 milyar dolarlık piyasa değeriyle 4 milyon cüzdana ulaştı. Boğa koşusunda Ethereum 125 milyar piyasa değerine, Cardano ise 91 milyar piyasa değerine ulaştı.

ADA fiyatının bir sonraki boğa rallisinde 15 dolara ulaşacağını ve piyasa değerinin yaklaşık 500 milyar dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Cardano ile ilgili gelişmelerin Ethereum ile uyumlu olduğuna inanıyor ve ağı daha iyi bir blok zinciri olarak görüyor.

ADA, WhaleStats verilerine göre son 24 saat içinde en büyük BSC balinaları arasında satın alınan ilk 10 token arasına geri döndüğü için balinaların da dikkatini çekiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?