Ünlü Yatırım Uzmanı Mark Yusko Bitcoin Düşüşünü Değerlendirdi

0

Mark Yusko Bitcoin Fiyatına Tepki Gösterdi

Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, yüzde 15’lik Bitcoin fiyat düşüşünü sorulduğunda çok kısa bir cevap verdi: “ Satın al”. Bitcoin’i teknoloji devi Amazon ile karşılaştırdı.

Yusko’ya göre Bitcoin, fiyatı 5.000 Dolara düşse bile yine de harika bir alım fırsatı olacaktır. Riskten korunma fonu yöneticisi, yatırımcıların günlük fiyat hareketlerinden etkilenmemesi gerektiğini açıkladı. Konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bitcoin’in günlük fiyatı önemli değil. On yıldır yaşıyor. Her yıl (biri dışında – 2015), daha yüksek bir düşüş yaşadı. Pazar değeri her sene büyümüştür.”

Yusko, Bitcoin’in her temel göstergesinin (kullanım, cüzdan, işlem büyüklüğü, vb.) Yeni seviyelere ulaştığını işaret ediyor. Bu nedenle de, ağın daha da sağlamlaştığını ve değerinin arttığını söylüyor.

Yusko, Bitcoin satmanın Amazon’da hisse satmak gibi olacağı sonucuna vardı – şimdiye kadar, bunun için avantajlı bir nokta olmadı.

Bunun dışında, Fundstrat Global Danışmanları kurucu ortağı Tom Lee de bu ayın başlarında, S&P 500 yeni seviyelere çıktıktan sonra Bitcoin’in toplanacağını öngördü. Bitcoin’in toplanma sürecine girip girmeyeceği merak konusu.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın