Ünlü Şirket; Ripple (XRP) Fiyatının Yükselmesine Sebep Olacak Etkeni Söyledi!

Bir risk yönetimi şirketi olan FRMO Corp, Ripple (XRP) hakkında olumlu yorumlar yaparak, destek oluyor. Ünlü şirket, XRP’yi madencilik yapmadığı ve aynı zamanda deflasyonist bir yapıya sahip olduğu için eşsiz bir kripto para birimi olduğunu dile getiriyor.

Not: Deflasyon, piyasadaki fiyatların seçilen zaman süresince durmadan alçalması durumuna denmektedir. Aynı zamanda enflasyon durumundan fiyat artışlarını durdurmayı veya yavaş bir hale getirmeyi veya enflasyon eğiliminin karşısında fiyatları azaltmayı tahmin eden iktisat siyaseti olmaktadır.

FRMO Corp; Ripple Eşsiz Bir Kripto Para Birimi Olduğunu Vurguluyor!

FRMO Corp hissedarlarına en son gönderdiği mektupta kripto para piyasası hakkındaki düşüncelerinin olumlu olduğunu belirtti. Bir diğer yandan XRP’yi madencilik yapmadığı ve deflasyonist bir yapıya sahip olduğu için eşsiz bir dijital varlık olarak dile getirdi. FRMO Corp konuya dair şu cümleleri kullanıyor:

“XRP’nin kendisi, açıkça deflasyonist bir yapıya sahip olduğu için en ilgi çekici kripto para birimlerinden biri olmaktadır. XRP’de işlem yapmanın aslında herhangi bir aracıya ödenmeyen mütevazı bir maliyeti var. Bir XRP biriminin çok küçük bir kısmı olan ve ağı korumak için kullanılan ücret kolayca ortadan kaldırılır. Bu sebeple XRP birimlerinin sayısı sürekli olarak azalıyor.”

FRMO Corp; XRP’nin Fiyatını Yükseltecek Gelişmeleri Dile Getirdi!

XRP’nin toplamda 100 milyar dolar kripto para kaynağı olmaktadır. Bir XRP işlemi her iletildiğinde 0.00001 XRP harcanıyor. Şirket, kripto paranın temel akım aracılığı ile yaygın olarak benimsenmesi sonucunda, bu durumun XRP’nin fiyatını arttıracak bir etken olabileceğini dile getiriyor. FRMO Corp, konuya dair şu cümleleri kullanıyor:

“XRP’nin işlem hızı büyük oranda yükselirse, para birimlerinin sayısı büyük oranda azalır ve bu şekilde kripto paranın kendisi piyasa değerinde bir yükseliş yaşamasa dahi önemli bir getiri oluşturabilir. Fakat birim başına maliyeti artar.”

FRMO, hususi ortaklık yatırımlarının bundan sonra Bitcoin üzerinde ve piyasa oranlarına göre en yukarıda olan 10 kripto paranın birçoğunda pozisyon yarattığını vurguluyor. Ünlü şirket aynı zamanda Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Zcash (ZEC), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) madenciliği gerçekleştiriyor.

Peki Ripple’ın Fiyatında Son Gelişmeler Neler?

Ripple üçüncü en büyük kripto para birimi olarak zirvede yerini korurken, haberin yazıldığı sırada %4’lük bir azalma ile 0,58 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Ünlü Altcoin şu an 26,6 milyar dolarlık piyasa değerinde. Ripple (XRP) yazım sırasındaki piyasa değeri ile 10,4 milyar dolarlık son 24 saatlik işlem hacminin yönetimini sağlıyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.