Ünlü Rapçi Meek Mill, Bitcoin Topluluğuna Katılan Son İsim Oldu!

Meek Mill olarak tanınan müzisyen rapçi Robert Rihmeek Williams, son tweet’inde Elon Musk’ın dün Twitter biyografisinde eklediği aynı kelimeyi kullanarak dikkat çeken bir paylaşım yaptı: Bitcoin. Görünüşe göre, Musk’ın kriptoyu benimsemesinden etkilenen Mill bunu yaptı:

Rapçiler, son zamanlarda genel olarak Bitcoin ve kripto para birimlerini destekleme konusunda daha aktif hale geldi. Küçük adımlarla başlayan destekleme serüveni (50 Cent ile olduğu gibi), şimdilerde Bitcoin büyürken diğer kripto pazarlarını da beraberinde çeken bir trende dönüştü. Meek Mill, Bitcoin’deki en yeni acemi isim gibi görünüyor. Twitter sayfasında, Cameron Winklevoss tarafından yayınlanan ve Bitcoin, DOGE ve GME, AMC hisselerinin yükselişinden bahsettiği bir paylaşımın retweet’inden başka hiçbir tweet görülemiyor.

Önde gelen kripto para birimiyle ilgilenmeye başlayan diğer rapçiler arasında 50 Cent, Lil Pump, Soulja Boy (sadece Bitcon değil, XRP dahil altcoin’ler), Barson Jones, Grammy ödüllü rapçi TI yer alıyor. Görünüşü göre liste zamanla genişlemeye devam edecek.

Ayrıca Cuma günü, büyük kripto para birimi Tesla CEO’su Elon Musk’un yaptığı tek bir hareketle birkaç saat içinde 32.000 dolar sınırından 38.000 dolar’ın üzerine yüzde 20 değer kazandı. Yaptığı şey, boş Twitter biyografisine Bitcoin’i tek kelimeyle eklemekti. Sonrasında payşatığı tweet’i “geçmişe bakıldığında kaçınılmazdı”, Bitcoin kucaklamasına bir itiraf olarak alındı ​​ve blockchain’e kaydedildi.

Elon Musk gibi yüksek profilli bir ismin fiyatı etkilemiş olması şaşırtıcı değil. Bunun yanında 10 milyon takipçiye sahip Meek Mill’in de diğer isimler gibi Bitcoin’den açıkça bahsetmesi iyi bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Bitcoin hızla insanlara ulaşmaya devam ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.