Nisan 1, 2024

Ünlü Milyarderden Bu Meme Coin Şok İtiraf: “Keşke Yatırım Yapsaydım”!


Dogwifhat (WIF), Dogecoin (DOGE) ve Pepe (PEPE) gibi en iyi memecoin rakiplerini geride bırakarak 2024 yılında şimdiye kadar %2,380 artış gösterdi. Şimdi, ABD merkezli kripto yatırım firması Galaxy Investment Partners’ın CEO’su Michael Novogratz, Solana tabanlı kripto para birimi hakkındaki ‘FOMO’sunu itiraf ediyor.

Amerikalı milyarder, Dogwifhat’ın dev rallisini kaçırdığını söyledi. Bu bağlamda bu yılın başlarında fiyatlar düşükken yatırım yapması gerektiğini belirtti.

Novogratz, “Keşke yaptım diyebilseydim, ama ne yazık ki yapmadım,” diye espri yaptı ve seyircilerden bir kahkaha dalgasına yol açtı. Ardından, ABD’li düzenleyicilerin olası incelemelerinin kendisini Solana meme coin‘e dahil olmaktan alıkoyduğunu açıklayarak tereddütlerini samimi bir şekilde itiraf etti.

Açıklamalar geçen hafta Manhattan’da düzenlenen ve kripto para uzmanları ile BlackRock ve Fidelity gibi büyük oyuncuların yöneticilerinin katıldığı bir konferans sırasında geldi.

Dogwifhat’in Meteorik Yükselişi: Yeni Meme Coin Şampiyonu mu?

Novogratz’ın açıklamaları, Dogwifhat’ın fiyatının fırlayarak herkesi şaşkına çevirdiği sırada geldi. WIF sadece üç ay içinde %2.380 gibi muazzam bir artış göstererek Aralık sonundaki 0,07846 dolar seviyesinden bugün rekor kırarak 4,47 dolar seviyesine yükseldi.

Dogwifhat’ın dikkat çekici yükselişi onu meme coin’ler arasında üçüncü sıraya taşıdı. Bu bağlamda PEPE’yi bir milyar doların üzerinde bir farkla geride bıraktı. Şimdi, Shiba Inu ve Dogecoin gibi devlerin hemen arkasından geliyor, ancak Shiba Inu’nun 14 milyar dolar gerisinde.

Kripto’nun Yeni Çılgınlığı

Bugüne, 30 Mart 2024’e geldiğimizde WIF‘in değerinde inanılmaz bir artış olduğu ortada.

Konferans insanları merak içinde bıraktı. Kripto paralar parayı kullanma şeklimizden çok daha fazlasını değiştiriyor; teknoloji inovasyonu ve topluluk oluşturma konusunda öncülük ediyorlar. Bu yolculuğun bizi nereye götüreceği merak konusu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?