Ünlü Milyarder 11 Bitcoin Satın Aldığını Açıkladı!

Bitcoin on yıldan beri üst düzey bir kripto para oldu ve bunun hakkında konuşmak için neredeyse her zaman yeni gelişmeler ortaya çıkıyor. Şu anda, piyasadaki uzmanlar, yaşanılan kötü dönemin ardından Bitcoin’in bir canlanma sürecine hazır olduğunu düşünüyor.

Yatırımcıların çoğunluğu, Bitcoin’in çok yakın bir zamanda gerçekten iyi bir performans göstermesini bekliyor. Ünlü bir iş insanı ve hayırsever olan Bill Pulte’de böyle düşünenler arasında olabilir.

Pulte, kişisel twitter hesabından, yakın zamanda kendisi için saklamak üzere 11 Bitcoin’i satın aldığını itiraf etti.

Bu tarz haberler Bitcoin hayranlarının dikkatini çekiyor. Çünkü özellikle piyasanın fiyat ile ilgili şüpheli olduğu zamanlardayız ve kısa bir süre önce alıcıların ilgisizliği vardı. Bununla birlikte, Bill Pulte gibi insanların Bitcoin’e para harcadıkları gerçeği, korkunun muhtemelen üstesinden gelindiği ve pazarın bir sonraki büyük şeye hazır olabileceği anlamına geliyor.

Pulte’nin fikrine katılan birçok Twitter kullanıcı oldu. Bazı kullanıcılar sözleriyle Pulte’yi destekledi. Çoğu uzman Bitcoin’in fiyatının bir yükseliş yaşayacağını düşünüyor. Böyle bir durumda Bill Pulte’nin 11 Bitcoin satın almasını zekice bir hamle olarak değerlendirilebiliriz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.