Ünlü Meme Coin Performansıyla Dogecoin’i Geride Bırakmaya Hazırlanıyor!

Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz hafta boyunca oldukça marjinal hareketler ve bu hareketler fiyatın düşüşüyle sonuçlandı. Bununla birlikte, Ichimoku Bulutunun (Senkou Span AB) alt kısmı güçlü bir destek bölgesi olarak hareket etti ve daha fazla satış yapılmasını engelledi.

Shiba Inu, Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir!

SHIB fiyatı, yakın zamanda işlem gördüğü mevcut seviyelerde bir yükseliş yapısı oluşturmuş gibi görünüyor. İdeal boğa Ichimoku koparmasını gerçekleştirmek için gerekli tüm koşullar neredeyse hazır ancak geriye kalan bir koşul daha var.

Boğalar SHIB fiyatını 0,000029 ila 0,000030 dolar veya üzerinde bir kapanışa itebilirse, bu model tamamlanacak ve muhtemelen SHIB’nın koşusunu 0,000054 dolarlık değer alanına doğru genişletecektir. Ancak şu anda Nokta ve Şekil Tablosunda daha önceki bir giriş mevcut görünüyor.

Shiba Inu fiyatı için varsayımsal long giriş, mevcut O sütunundan oluşacak X’lerin üç kutulu tersine çevrilmesi üzerine bir satın alma durdurma emridir. Yayınlandığı tarihte, bu giriş 0,000028 dolardan gerçekleşecekti. Zararı durdurma dört kutulu bir durdurmadır ve kâr hedefi 0,000454 dolar olarak belirlenmiş durumda. İşlem, risk kurulumu için 4.33:1’lik bir ödülü temsil ediyor. İki ila üç kutuluk bir son durak, girişten sonra elde edilen herhangi bir kârın korunmasına yardımcı olacaktır.

Buna ek olarak SHIB fiyatı düşmeye devam ettikçe giriş ve stop-loss emirleri de bu düşüşü takip edecektir ancak kar hedefi aynı kalacaktır. Giriş tetiklenmeden önce meme coin fiyatı 0,000014 dolar veya altına gerilerse long ticaret fikri geçersiz olacaktır.

Bununla birlikte, aşağı yönlü riskler önemli ve yakın zamanda gerçekleşebilecek bir endişe olmaya devam ediyor.

Shiba Inu fiyatı 0.0000217 dolar veya altında kapanırsa, İdeal Ayı Ichimoku Breakout gerçekleşir. Bu senaryoda, SHIB için yenilenmiş bir düşüş eğilimi başlayacaktır. Bu nedenle, boğaların Shiba Inu’yu günlük Ichimoku Bulutu içinde en azından günlük kapanışlarda tutması gerekiyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.