Aralık 2, 2019

Ünlü Kripto Fenomeni Selcoin, YouTube’da!

Değerli okuyucularımız, kurulduğumuz günden beri, kripto para sektöründen ve blockchain teknolojisinden hazırladığımız haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerle bu yolda yürümekten de keyif duyuyoruz.

Amacımız bu sektörü sizlerle beraber öğrenmek, ve gelişmelerden sizleri anında ve doğru bir şekilde haberdar etmek. Bunun yanında ise, ara sıra haber odağımızı biraz değiştiriyor ve sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz gelişmeleri de, sizlere haber vermek istiyoruz.

Daha önce Bitcoin analizlerini de ara ara paylaştığımız, bir çoğunuzun yakından tanıdığı, kripto paraların Türkiye’deki öncülerinden olan Selcoin isimli Twitter fenomeni, fikir paylaşım ve sohbetlerine, yeni açtığı YouTube sayfasında devam ediyor.

Biz şu ana kadar yüklediği videoları izledik ve siz değerli takipçilerimize de tavsiye ederiz… İzlemek isteyen takipçilerimiz için link aşağıdadır..

https://www.youtube.com/channel/UCDmr51JwXxErCrTALTGokpQ/videos

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.