Nisan 2, 2020

Ünlü Kripto Borsası Binance, Madencilik Hizmeti Başlatıyor

Üst düzey kripto borsası Binance, Salı günü bir Rus kripto haber sitesi Coinlife’a göre kendi madencilik havuzunu başlatmayı planlıyor.

Bu arada, madencilik sektöründe aktif olan 3 farklı kaynak tarafından Çarşamba günü Binance CEO’su Changpeng Zhao, havuz hakkında tweet attı. Coinlife bu konuda şunları söyledi:

“Bu amaç için Şirket, profesyonelleri işe aldı ve bazıları Bitmain çalışanıydı. Başlangıçta, 2. Çeyrek için planlandı.”

Madencilik havuzu Sigmapool’un başkanı Jakhon Khabilov da Binance’ın potansiyel müşterilerine zaten referans yapmak için çok cömert bonuslar sunduğunu söyleyerek lansman hakkında konuştu. Yetkili, borsaya yakında başlayacak hizmetini tanıtmak için bazı Çinli madencilere de ulaştığını da sözlerine ekledi.

Binance kendi madencilik havuzunu başlatan tek şirket değil. Ağustos ayında OKex ve Eylül ayında Huobi da bu sektöre girmişti.

En büyük Rus madencilik şirketlerinden Bitriver’ın CEO’su Igor Runets, madencilik havuzlarının başlatılmasının kripto borsaları için yapılacak en mantıklı şey olduğunu söyledi. Hem madencilik havuzunun hem de kripto işlem platformlarının ek mesleki beceri gerektirmeyen yazılım tabanlı işletmeler olduğu görüşünde. Madencilik havuzu kullanıcıları da borsa kullanıcıları olacak, bu nedenle müşteri tabanı büyük ölçüde çakışıyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?