Ünlü Komedyen Ne Kadar Bitcoin’e Sahip Olduğunu Açıkladı!

0
383

Bitcoin (BTC), Avustralya’da ve dünyanın diğer bölgelerinde yavaş yavaş benimsenmesini artırıyor. Bu sayede, giderek daha fazla yeni yatırımcı sektöre giriyor ve Bitcoin satın alıyor. Bazı insanlar sadece potansiyeline inandıkları için, bazıları da sadece denemek amacıyla önde gelen kripto paraya yatırım yapıyor. Bazıları da Avustralyalı komedyen Jim Jefferies gibi “gülmek için” Bitcoin satın alıyor.

“I don’t know about that” isimli podcast’in yakın tarihli bir bölümün de, Avustralyalı komedyen Jim Jefferies, BTC aldığını itiraf ederek dinleyicilerini şaşırttı. Söz konusu bölümde Jefferies, “Yatırım Divası” Kiana Danial’a kripto paralar hakkında komedi ekibinin sandığından daha bilgili olduğunu dile getirdi. Komedyenin yayın ekibi, genellikle komedyenin az bilgisi olduğu veya hiç bilgisi olmadığı konuları seçiyor. Robinhood uygulaması aracılığıyla ‘biraz gülmek’ için satın aldığını itiraf etti:

“Bir Bitcoin’im var, Robinhood uygulaması üzerinde kriptonun ne olduğunu anlamak için satın aldım.”

Söylediklerinden, yaklaşık 9.600 dolar değerinde Bitcoin’i olduğu anlaşılıyor. Jefferies, 1 Bitcoin’lik yatırımı ile Bitcoin bakımından teknoloji milyarderi Elon Musk’tan daha zengin diyebiliriz. Musk, mayıs ayında 0,25 Bitcoin (2.347 dolar) sahibi olduğunu söylemişti.

Bunun yanında, Jefferies’in servetinin net değerinin yaklaşık 9 milyon dolar olduğu tahmin edildiğinden, servetinin yaklaşık %0.1’ini kripto paralara yatırmış gibi görünüyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın