Ünlü Komedyen Ne Kadar Bitcoin’e Sahip Olduğunu Açıkladı!

Bitcoin (BTC), Avustralya’da ve dünyanın diğer bölgelerinde yavaş yavaş benimsenmesini artırıyor. Bu sayede, giderek daha fazla yeni yatırımcı sektöre giriyor ve Bitcoin satın alıyor. Bazı insanlar sadece potansiyeline inandıkları için, bazıları da sadece denemek amacıyla önde gelen kripto paraya yatırım yapıyor. Bazıları da Avustralyalı komedyen Jim Jefferies gibi “gülmek için” Bitcoin satın alıyor.

“I don’t know about that” isimli podcast’in yakın tarihli bir bölümün de, Avustralyalı komedyen Jim Jefferies, BTC aldığını itiraf ederek dinleyicilerini şaşırttı. Söz konusu bölümde Jefferies, “Yatırım Divası” Kiana Danial’a kripto paralar hakkında komedi ekibinin sandığından daha bilgili olduğunu dile getirdi. Komedyenin yayın ekibi, genellikle komedyenin az bilgisi olduğu veya hiç bilgisi olmadığı konuları seçiyor. Robinhood uygulaması aracılığıyla ‘biraz gülmek’ için satın aldığını itiraf etti:

“Bir Bitcoin’im var, Robinhood uygulaması üzerinde kriptonun ne olduğunu anlamak için satın aldım.”

Söylediklerinden, yaklaşık 9.600 dolar değerinde Bitcoin’i olduğu anlaşılıyor. Jefferies, 1 Bitcoin’lik yatırımı ile Bitcoin bakımından teknoloji milyarderi Elon Musk’tan daha zengin diyebiliriz. Musk, mayıs ayında 0,25 Bitcoin (2.347 dolar) sahibi olduğunu söylemişti.

Bunun yanında, Jefferies’in servetinin net değerinin yaklaşık 9 milyon dolar olduğu tahmin edildiğinden, servetinin yaklaşık %0.1’ini kripto paralara yatırmış gibi görünüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.