Eylül 28, 2023

Ünlü İsim PEPE Coin, Bitcoin ve Solana için Net Tahminini Yayınladı!


Popüler kripto para analisti Kaleo, düşüş eğilimli bir yapı oluşturduktan sonra Dogecoin rakibi PEPE Coin için bir çöküş uyarısı yaptı.

Kaleo, X hesabında yaptığı paylaşımda meme coin’in son kazançlarını silebileceğini ve mevcut değerinden %16’dan fazla düşebileceğine inanıyor.

PEPE LTF’de (düşük zaman dilimi) çıkış yapıyor. Yüksek seviyelere geri dönmeye hazır gibi görünüyor.

pepe coin analiz

Kaleo, ters çevrilmiş grafiğine bakarak Pepe’nin çift tepeli bir düşüş formasyonu oluşturduğunu ve 0,00000061 dolar seviyesini tekrar ziyaret edeceğini düşünüyor.

Meme coin, son 24 saatte %4,5 artışla yazı yazıldığı sırada 0,00000073 dolardan işlem görüyordu.

Kaleo ayrıca Bitcoin‘de (BTC) yükseliş eğilimini sürdürdüğünü ancak gelecek yıl ikna edici bir boğa piyasasına kadar fiyat dalgalanması öngördüğünü belirtti.

Düşüşlerde büyük ölçüde biriktirmenizi öneririm. Büyük resimde önümüzdeki altı ay boyunca olan her şey, gerçek eğlence 2024/2025’te başlamadan önce sizi sarsmak için sadece gürültüdür.

Bitcoin, son 24 saatte %0,1 düşüşle yazım sırasında 26.236 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, trader Solana’nın (SOL) Bitcoin karşısında zayıflık gösterdiğini belirterek tahminini sonlandırdı.

Ne yazık ki bu son sıçramada istediğim takibi göre medim. Yükselişin devam etmesi için BTC çiftinde .0008’in hızlı bir şekilde geri kazanılmasını görmek isterdim. Şu anda kısa ve 2023’ün en düşük seviyelerinin tekrar ziyaret edilmesini bekliyorum.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?