Ünlü İsim Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu

Kripto para yatırım şirketi olan Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatındaki tarihi düşüşlere ve volatiliteye karşı Bitcoin’in geleceği konusunda pozitif bakıyor. Hatta Anthony Pompliano, son düşüşte daha fazla bitcoin satın aldığını dile getirdi.

Kripto para camiasında tanınan isimlerden biri olan Pompliano, Bitcoin piyasasında inanılmaz derecede baskı olduğu ancak bitcoin ağında hiçbir değişimin yaşanmadığını dile getirdi. Bitcoin ağı tamamen stabil olarak çalışmasını devam ettirdiğini belirten Pompliano, açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Elbette iyimseriz. Bu hafta başında söylediğim gibi daha fazla Bitcoin satın aldım. Morgan Creek’te daha fazla Bitcoin aldık.”

Tekrar Yapacaklar

Makro ekonomik sahnede yaşanan sıcak gelişmelerin Bitcoin içim roket yakıtı olduğundan emin olduğunu belirtti Pompliano bu cümlelerinin altını çizdi:

“Bitcoin ve diğer varlıkların fiyatının düştüğünü ne kadar çok görürsek Fed ve diğerleri o kadar çok devreye girecek ve parasal teşvik yaratacaklar.”

Bunların sonunda yatırımcıların Bitcoin ve altın’a yatırım yapmaya başlayacaklarını düşünen Pompliano şu ifadeyi kullandı “Bunu 2008’de yaptılar ve şimdi burada tekrar yapacaklar.” dedi.

Ünlü isime göre, Bitcoin blok ödülü yarılanmasından dolayı altına göre büyük bir avantaja sahip. Facebook’un eski ürün yöneticisi ise şu iddiada bulundu:

“Faiz indirimleri, parasal genişlemeyi ve sonra Bitcoin yarılanmasını göreceksiniz. Her şey hemen hemen aynı zamanda gerçekleşecek. Ve bu durum bence Bitcoin’in, birçok insan için hızlı bir şekilde inanılmaz derecede ilgi çekici olacak.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.