Ünlü İsim Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu

0
395

Kripto para yatırım şirketi olan Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatındaki tarihi düşüşlere ve volatiliteye karşı Bitcoin’in geleceği konusunda pozitif bakıyor. Hatta Anthony Pompliano, son düşüşte daha fazla bitcoin satın aldığını dile getirdi.

Kripto para camiasında tanınan isimlerden biri olan Pompliano, Bitcoin piyasasında inanılmaz derecede baskı olduğu ancak bitcoin ağında hiçbir değişimin yaşanmadığını dile getirdi. Bitcoin ağı tamamen stabil olarak çalışmasını devam ettirdiğini belirten Pompliano, açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Elbette iyimseriz. Bu hafta başında söylediğim gibi daha fazla Bitcoin satın aldım. Morgan Creek’te daha fazla Bitcoin aldık.”

Tekrar Yapacaklar

Makro ekonomik sahnede yaşanan sıcak gelişmelerin Bitcoin içim roket yakıtı olduğundan emin olduğunu belirtti Pompliano bu cümlelerinin altını çizdi:

“Bitcoin ve diğer varlıkların fiyatının düştüğünü ne kadar çok görürsek Fed ve diğerleri o kadar çok devreye girecek ve parasal teşvik yaratacaklar.”

Bunların sonunda yatırımcıların Bitcoin ve altın’a yatırım yapmaya başlayacaklarını düşünen Pompliano şu ifadeyi kullandı “Bunu 2008’de yaptılar ve şimdi burada tekrar yapacaklar.” dedi.

Ünlü isime göre, Bitcoin blok ödülü yarılanmasından dolayı altına göre büyük bir avantaja sahip. Facebook’un eski ürün yöneticisi ise şu iddiada bulundu:

“Faiz indirimleri, parasal genişlemeyi ve sonra Bitcoin yarılanmasını göreceksiniz. Her şey hemen hemen aynı zamanda gerçekleşecek. Ve bu durum bence Bitcoin’in, birçok insan için hızlı bir şekilde inanılmaz derecede ilgi çekici olacak.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın