Şubat 9, 2022

Ünlü DeFi Tokenı Mastercard ile Çalıştığını Açıkladı! İşte Anlaşmanın Detayları

Ünlü DeFi (merkeziyetsiz token) Safemoon‘un CEO’su John Karony, şirketin ödeme kartının Mastercard ile çalıştığını açıkladı.

Ödeme kartları ve satış noktası sistemleri (POS) ile ilgili yeni bir duyuru, Safemoon’un resmi Discord kanalında yapıldı. Mastercard anlaşması, Safemoon topluluğu tarafından heyecanla karşılanırken, bu durum, altcoin fiyatında büyük bir etki yaratabilir. Safemoon, Mastercard haberleri sonrası topluluk fiyatın yükselmesini bekliyor.

SafeMoon Coin ödeme kartı tamamlanmış durumda değil ve üzerinde çalışılıyor, bune ek olarak çıkış tarihi onaylanmadı. Mastercard, üzerinde bir ödeme sistemi geliştirmek için mükemmel bir temeldir ve ekip, akıllı sözleşmelerinin kredi entegrasyonu için çok önemli bir entegrasyon noktası olan POS işlemlerini hemen gerçekleştirebilmesini hali hazırda sağlamış durumda.

Elbette her şey bununla da sınırlı değil, aynı zamanda çok zincirli bir token köprüsünün de geliştirildiğine dair iddialar basında yer aldı. Kullanıcılar şu anda Safemoon Trade’e adresleri ekleyebilir ve herhangi bir tokenı yalnızca BSC veya ETH’de aynı zincir içinde takas edebilir durumda. SafeMoon topluluğunun bazı üyeleri, geliştiricilerin bunu çok zincirli bir köprüye dahil ederek, bu durumu bir adım öteye taşıyabileceklerine inanıyor.

Çok zincirli bir köprü oluşturmak her ne kadar basit bir şey gibi görünse de gerçekte bu durum çok ciddi bir revizyon gerektiren bir güncelleme. Yaşanan son wormhole (solucan deliği) saldırısı, zincirler arası bağlantıların ne kadar savunmasız olabileceğinin bir hatırlatıcısı olarak hala zihinlerde yer tutmaya devam ediyor. Ancak Safemoon topluluğu bu geliştirmenin geleceğinden umutlu.

Haber yayınlandığı sırada Safemoon, %5,4 düşüşle 0,00171256 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.