Temmuz 20, 2019

Ünlü Analistten Önemli Bitcoin Direnç Seviyesi Açıklaması

Lider kripto para birimi Bitcoin, haftayı son birkaç güne ait inişli çıkışlı değerlerini korumaya çalışıyor. 11.500 dolardan başlayan Bitcoin, 1000 doların üzerinde düşüş ile devam ederken piyasaların kapanmasına yaklaştığında ardından 10.000 doların altına düştü ve 9200 dolar değerini gördü.

Facebook’un Libra’sı için arka arkaya yapılan kongre ve oturumlar Bitcoin piyasası için de etkili oldu. Öyle ki David Marcus, Senato Bankacılığı Komitesi ve Meclis Mali Hizmetler Komitesi’ne yaptığı konuşmalarda sadece Libra’ya değil , Bitcoin ve diğer alt koinler için sert sözlerde bulundu.

Kripto para analisti Josh Rager, kapanış için ideal seviyenin 10.850 dolar olmasını öngörmüştü ve 10.189 dolar seviyesinin altına düşmesinin iyi olmayacağını söyledi.

Rager’in grafiğine göre, Bitcoin’in 10.500 dolar seviyesini aşması, 10.350 dolar bandını destekleyeceği anlamına geliyor.Bunlara ek olarak tecrübeli analist, Temmuz ayı sonuna kadar 10.850 dolar bandına direnç göstereceğini belirtti.

Kaynak: Ambcrypto

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Mina

    Umarım analizlerinde haklı çıkar ve kripto para meraklılarını üzecek durumlarla karşılaşmayız.

    Cevap Yazın