Aralık 5, 2019

Ünlü Analistten Kritik İddia: Bitcoin 5 Bin Dolar Seviyesine Düşebilir!

Ünlü analist, ve Bitcoin yatırım fonu Adamant Capital’in kurucusu olan Tuur Demeester, Bitcoin fiyatı ile ilgili öngörülerini paylaştı.

Bitcoin birkaç ay öncesine kıyasla fiyat olarak kötü bir dönem içerisinde olsa da 2019 yılının başlarına göre iyi durumda diyebiliriz. Ancak daha da önemli olan Bitcoin fiyatının önümüzdeki dönemlerde nasıl bir tablo çizeceği. Konuyla ilgili olarak pek çok analist tahminlerini paylaşmakta ve bu isimlerin en günceli Tuur Demeester oldu.

Bitcoin fiyatı daha da düşecek mi sorusu akılları meşgul ederken Tuur Demeester, “Henüz değil.” yanıtını veriyor. Ayrıca Tuur Demeester, boğa koşusu esnasında ellerindeki Bitcoin’leri satanların hata yaptığını söyledi.

Ünlü analist, “3000 dolarlık dip seviyeden çok yukarıdayız ve oraya geri döneceğimizi düşünmüyorum. Belki kısa bir süre 5000 dolara dokunabiliriz.” sözleriyle öngörüsünü paylaştı. Ek olarak Demeester, Bitcoin’in yeni bir fiyat ile zirveye çıkabileceğini fakat bunun yakın zamanda yaşanmayacağını vurguladı. Demeester “Bir ralliden sonra piyasanın nefes almaya ihtiyacı olur. Piyasanın bir nefeslenip geri çekilmesi lazım ki daha yükseğe çıkabilsin.” ifadeleriyle de yükseliş için neye ihtiyaç duyduğunu da belirtti.

Bitcoin fiyatıyla ilgili olarak tek düşüş tahmininde bulunan Tuur Demeester değil. Ama uzmanların tahminlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.