Şubat 1, 2024

Ünlü Analistten Bu Altcoin İçin Ayı Sinyalleri Uyarısı: Değer Kaybı Devam Edebilir!

2018 yılındaki Bitcoin ayı piyasasını doğru tahmin edilmesiyle tanınan Bluntz takma isimli analist, Solana ‘nın düşüş yaşayacağını öngördü. Analist Solana’nın yedi günün en yüksek seviyesi olan 106 dolara yükseldikmesinin ardından günlük grafikte birden fazla düşüş sinyali verdiğini belirtti.

Analiste göre Solana bir dip yapmadan ve yükseliş trendini başlatmadan önce şu anli mevcut seviyesinden %10’undan fazlasını kaybedebilir.

HTF (yüksek zaman dilimi) yapısı hala harika görünüyor ancak burada 80 dolarlara geri çekilirsek şaşırmayın.

solana fiyat grafiği

Analist Elliott Dalga teorisini uygulamaktadır. Bu teori dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yaklaşımıdir. Teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık üç dalgalı bir düzeltme dönemine girmeden önce beş dalgalı bir yükselişten geçer.

Analistin grafiğine bakıldığında, SOL beş dalgalı bir ralliyi tamamlamıştır. Bu bağlamda şu anda üç dalgalı bir geri çekilme sürecinde olduğunu öne sürüyor.

Analist ayrıca, dünkü günlük mumun, SOL boğalarının fiyatları yükseltmeye çalıştığı ancak satış baskısıyla reddedildiği bir salınım başarısızlığı modeline benzediğini belirtiyor.

Bu haber yazıldığı sırada SOL, dünün en yüksek seviyesi olan 106,14 dolardan %6’dan fazla düşüşle 100 dolar değerinde.

Kripto stratejisti ayrıca Solana rakibi Sei‘nin (SEI) de hareketlerini inceledi. Bluntz’a göre SEI, dört saatlik grafikte bir ABC düzeltmesini tamamladı ve şimdi büyük bir dalgalanma için hazırlanıyor.

solana fiyat grafiği analizi

Koinfinans.com olarak bilidirdiğimiz üzere Bu haber yazıldığı sırada SEI 0,692 dolardan işlem görüyor.

Son olarak Bluntz, meme coin Dogwifhat (WIF) için ralliler öngörüyor. Analist, WIF’in konsolidasyonunun bittiğini ve yukarı yönde büyük patlamalara hazır olduğunu düşünüyor.

solana analizi

Bu haber yazıldığı sırada, WIF 0,282 dolardan işlem görüyor. Analist meme coin’in 1,40 dolarlık hedefine ulaşırsa yaklaşık %400’lük bir yukarı yönlü potansiyele işaret ediyor.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?