Ünlü Analistin, İddialı Bitcoin Tahmini

2019 Bitcoin için iyi bir yıldı diyebiliriz. Senenin başına göre fiyatı yükselişe geçti ve yıl boyunca tanınırlılığını arttırdı. Yılın sonunda doğru bir düşüş yaşamış olsa da en popüler kripto para hala yatırımcıların gözdesi olarak görülüyor.

Yılın sonuna doğru yaklaşırken, uzmanlardan Bitcoin fiyat tahminleri de gelmeye devam ediyor. Ünlü kripto para analistlerinden Josh Rager da, büyük şirketlerin hisse değerlerindeki yükselişi gösteren bir tablo paylaştı bununla birlikte Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 75.000 dolar ile 100.000 dolar üstüne çıkabileceğini belirtti. Josh Rager düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

“Bitcoin’in hisse senetlerinde ki gibi onlarca yıla ihtiyacı yok. Sadece önümüzdeki birkaç yıl içerisinde %1000 potansiyel getiri şansı ile 75-100 Bin Dolar seviyesine ulaşma ihtimali var.”

Bitcoin şu an yaklaşık olarak 7.196 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bununla birlikte pek çok analist önümüzdeki yıl Bitcoin’de gerçekleşen halving sonrasında, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor.

2020 yılı Ocak ayında 11. yaşına girecek olan Bitcoin ağı, yıllar içinde çok büyük bir değişim yaşadı. Bu değişimin nerelere gideceğini bilmek zor fakat iddialı tahminlerle gündeme gelen analistlerin çoğu fiyatın artacağını düşünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.