Ünlü Analiste Göre “Solana (SOL) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkıyor!”

0

Kripto para dünyasının yakından takip edilen isimlerinden birisi olan Inmortal, yapmış olduğu paylaşımda Solana’nın (SOL) tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarken hangi yolu izleyeceğini açıkladı. Analist aynı zamanda biriktirmeye başladığı bir altcoini de açıkladı. İşte Inmortal’ın analizleri.

Inmortal takma adıyla Twitter’da 87.000’ini aşkım takipçiye sahip olan analist, akıllı sözleşme platformunun güçlü bir destek seviyesini iyi bir şekilde atlattığını ve şu anki 220 dolarlık fiyat alanına bir kırılma için konumlandığını belirtti.

“Günlük talepte tepkiler gayet iyi. Fiyat 170 doların üzerinde kabul görürse, yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) oluşturacağını düşünüyorum.

TradingView Chart

CoinMarketCap’e göre, bu yazı hazırlanırken Solana 151.27 dolardan işlem görüyor. 220 dolara hareket, %45’in üzerinde bir yükseliş potansiyelini temsil ediyor.

Farklı altcoinler hakkında da analizlerini paylaşan Inmortal, FTX borsasının yerel tokenı FTT’yi de yakından takip ettiğini açıkladı. Inmoral, FTT’nin en az 80 dolar seviyesine kadar büyük bir hareket beklentisiyle tokena yatırım yaptığını belirtti. Tüccarın tahmini gerçekleşirse, FTT, %60 civarında kazanç görmeden önce 50 dolar kadar seviyesine inecek.

“FTT/USD: FTT’nin [birikiminin] doğru hareket olduğunu düşünüyorum.”

TradingView Chart

Bitcoin’i de inceleyen Inmoral, BTC’nin Eylül ayındaki düzeltmesinin ardından şimdi 200.000 dolarlık seviyeye kadar ralli yapabileceğini belirtti.

Image

Inmortal’ın grafiğine dayanarak, BTC’nin gelecek yılın ilk çeyreğine kadar 220.000 $ seviyesine yaklaşacağını tahmin ediyor. Ardından, sonraki %100 rallinin 300.000 doları aşmasından önce 150.000 $ aralığında en az %30 düzeltme öngörüyor.

Cosmos (ATOM) hakkında Geçen hafta konuşan Inmortal, 100 doların “programlanmış” olduğunu söyleyerek, hisse ispatı blok zinciri ağı Cosmos’ta (ATOM) %200’lük bir ralli çağrısında bulundu.

“Sevgili kozmonotlarım, plan değişmedi, 100 dolar programlandı. Bu arada, 30 doların altındaki düşüşleri almaya çalışacağım.”

ATOM yazı yazılırken 33.25 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın