Ünlü Analiste Göre Ethereum Rakibi Bu Altcoin’in ve Bir DeFi Platformunun Zamanı Geldi!

0
Ünlü Analiste Göre Ethereum Rakibi Bu Altcoin'in ve Bir DeFi Platformunun Zamanı Geldi!

Popüler bir kripto analisti, Fantom (FTM) blok zincirinde ve bir ‘mavi çipli’ merkeziyetsiz finans (DeFi) platformunda yükseliş öngördüğünü belirtti.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, 200.000’den fazla takipçili Twitter hesabında Fantom ekosisteminde yer alan kripto varlıkların arttığına dikkat çekti.

“Bana kalırsa Fantom sezonu başladı, kelimenin tam anlamıyla Fantom’daki her token şu anda turbo modunda!”

Fantom, yüksek performans için tasarlanmış akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir ve ağın yerel token’ı FTM şu anda 2.83 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki DeFi platformu ise Aave (AAVE) oldu. Smart Contracter, AAVE’nin dibe vurduğunu düşünüyor ve DeFi ile ilgili kripto varlıkları için 2022’nin 2021’den daha iyi bir yıl olacağını tahmin ediyor.

“AAVE için büyük bir düşüşün olduğuna kesinlikle inanıyorum. 2021 bir bütün olarak DeFi için zordu ama bence 2022 ikinci tur olacak.”

Analistin Elliott Dalga Teorisi yorumuna göre, AAVE yukarı yönlü baskın beş dalgalı modeli ve aşağı yönlü üç dalgalı düzeltici modeli tamamlamıştır. Smart Contracter’a göre AAVE, Tether (USDT) ile eşleştirildiğinde baskın trendle devam edecek.

Smart Contracter’a göre AAVE, Bitcoin‘den (BTC) daha iyi performans gösterebilir.

Smart Contracter ayrıca, teknoloji ağırlıklı ABD hisse senedi endeksi Nasdaq 100’de bir yükseliş modeli görülmesinin Bitcoin için “iyiye işaret” olduğunu düşünüyor.

Kripto analistine göre, Nasdaq 100 endeksi günlük grafikte bir yükseliş ABC modeli oluşturdu.

ABC grafik modeli, temelde, üç bükülme veya pivot noktasından oluşur ve bir yükseliş veya düşüş eğilimi gösterebilir. Bir yükseliş ABC modelinde, A bükülme noktası düşük, B bükülme noktası yüksek ve C bükülme noktası da düşük durumda

“Nasdaq, günlük grafikte tüm zamanların en yükseği olan yeni bir ABC yapısı için burada gerçekten güzel görünüyor ve turbo hacimde kapanışa sıçradı. Ayrıca, teknoloji daha keskin olsa da pratikte zirveye ulaştığını görmek BTC için iyiye işarettir.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın