Şubat 17, 2024

Ünlü Analist Roket Gibi Uçacak Altcoin’i Açıkladı: Potansiyeli Yüksek!

Coin Bureau YouTube kanalının sunucusu Guy Turner, Ethereum rakibi olarak değerlendirilen bir altcoin için yükseliş beklentisini dile getirdi.

Turner, Ethereum’un önde gelen rakiplerinden biri olan Avalanche (AVAX) hakkında umut verici bir değerlendirme yaptı. Turner, token’laştırma trendinin, gelecekteki boğa piyasasını şekillendirecek önemli bir faktör olacağını vurguladı.

Turner, Avalanche’ın özellikle gerçek dünya varlıklarını token’laştırma misyonuyla dikkat çekti. AVAX’ın amacının, geleneksel finansal sistemde bulunan her türlü varlığı dijitalleştirerek blockchain tabanlı bir ekosisteme entegre etmek olduğunu belirtti. Bu yaklaşımın, kripto para birimlerinin ve blockchain teknolojisinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabileceğini ve finansal sistemde önemli bir dönüşüm yaratabileceğini ifade etti.

Turner, Avalanche’ın bu misyonuyla birlikte gelecekte büyük bir potansiyel taşıdığını ve mevcut seviyelerden önemli ölçüde değer kazanabileceğini öne sürdü. Analitik bir yaklaşımla, AVAX’ın %600’e kadar değer kazanabileceğini tahmin etti.

“Avalache’ın GameFi odağını da hesaba kattığınızda, kripto piyasası FOMO’nun (fırsatı kaçırma korkusu) zirvesine ulaştığında gerçekten büyük bir yükseliş formülüne sahip olacaksınız. AVAX’ın Solana (SOL) gibi diğer büyük altcoin’leri takip etmesi durumunda ne kadar yükseğe çıkabileceğini söylemek zor olsa da, uzun vadede mevcut seviyelerinden 5 ila 7 kat daha fazla bir artış gösterebilir.”

Buna karşın Coin Bureau sunucusu, kısa vadede Avalanche’ın mevcut seviyeden yaklaşık %74 oranında artabileceğini söylüyor.

“[AVAX] haftalık grafikte devasa bir boğa bayrağı oluşturuyor gibi görünüyor. Çizgilerinizi nasıl çizdiğinize bağlı olarak AVAX önümüzdeki haftalarda 70 dolara kadar yükselebilir. Makro koşullar uygunsa daha da yükselmesi mümkün.”

Ancak Turner, altcoin için bir uyarıda bulunuyor. Analist Avalanche’ın yakında satış baskısı altına girebileceğini düşünüyor:

“Ancak unutulmaması gereken tek bir şey var; o da Terra’nın Luna Foundation Guard’ının elinde hâlâ 80 milyon doların biraz altında değerde AVAX’ın olduğu. Terra’nın yakın zamanda ABD’de iflas başvurusunda bulunduğunu duymuş olabilirsiniz. Bu, AVAX’ın yakında tasfiye edilmesinin mümkün olduğu anlamına geliyor.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?