Ünlü Analist Ripple İçin “Bu Seviyeler Kritik” Dedi! Ripple Fiyatında Olumsuzluk Mu Gözlenecek?

Son birkaç gündür Ripple (XRP) için bazı zayıflık durumları kendini gösteriyor. Aynı zamanda 0,60 dolar ve 0,65 dolarlık alanda yaşanılan satış baskısı, Ripple’ı zor duruma sokuyor. Orta zamanlı bir süreçte XRP’nin nereye doğru yöneleceği; büyük olasılıkla bu seviyenin sağlam bir direnç halinde devam edip etmeyeceği ile yakından alakalı bir durum olacak. Analistlerin yorumlarına göre; XRP bu seviyenin yukarısına çıkabilirse kripto para kısa bir sürenin ardından büyük bir ivmeye kapılabilir. Ünlü bir analist ise XRP’nin fiyat hareketi ve piyasa yapısıyla ilgili görüşlerini dile getiriyor. Görüşlerinde ise Ripple’ın negatif fiyat hareketlerinin geleceğini belirtiyor.

Görünen zayıflık, yükseliş etkeni olarak düşünülen ve zamanı gelmekte olan airdrop’a dahi ortaya çıkıyor. Analistlerin yorumlarına göre, üstesinden gelinmesi şartı ile piyasa yapısını sağlamlaştıracak ve gelecekte XRP’nin yüksek oranlara ulaşmasına destek verecek bazı teknik seviyeler bulunmakta. Fakat analistlere göre yüksek oranlar geri elde edilmezse Ripple piyasası büyük bir yıkılma ile karşı karşıya kalabilir.

NekoZ; Ripple’daki Metriklerin Endişe Verici Seviyede Olduğunu Vurguladı!

Yazının yazıldığı sırada (1-2 saat önce) XRP; 0,60 dolarlık var olan fiyatı ile yükseliş çizgisinde işlem görmeye devam ediyor. Bu durum 0,54 dolarlık en alçak seviyelerinden sonra mühim bir toparlanma olduğunu gösteriyor. Fakat kripto para biriminin 0,90 dolarlık yüksek oranlara hala ulaşamadığını ve bu seviyenin altında olduğunu da vurgulamak gerekiyor. Kırılmaların dengeyi ayıların yararına çevirdiği için 0,60 dolar seviyesi XRP için mühim bir durum olarak gözüküyor. Var olan seviyenin üzerindeki alım satım işlemleri ise büyük oranda boğaları seçiyor.

Haftanın kapanışına yaklaştıkça XRP’nin bu oranlara nasıl bir reaksiyon göstereceği, gelecek haftalarda nereye doğru yöneleceğini belirleyecek. Ünlü analist olan NekoZ, gerçekleştirdiği yeni analizde XRP’nin şu anda kararsız bir alanda olduğunu vurguladı. NekoZ özellikle 1 saatlik grafiğin üzerinde 200 günlük EMA’nın altında oluşacak bir kırılmanın dehşet verici gözüktüğünü söyledi. Aynı zamanda yükseliş piyasasının yapısının dağılmasına az kaldığını belirteceğini de dile getirdi. Ünlü analist konuya dair şu cümleleri kullanıyor:

“Tekrardan dünyanın en kötü parası gibi gözükmeye başladı. 1 saatlik grafikte 200 günlük EMA, bakalım onu tutup yapıya geri dönebilir miyiz? Özellikle 1 saatlik grafikte 200 günlük EMA’nın altındaki kırılma dehşet verici… Yükseliş piyasasının yapısı bozulmak üzere…”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.