Ünlü Analist Patlamaya Hazır Olduğunu Düşündüğü Bir Altcoin’i Paylaştı

0

Üst düzey bir strateji uzmanına olan Michaël van de Poppe’a, göre Ethereum tabanlı blockchain ağı Chainlink (LINK) büyük bir çıkış yaşamak için hazır görünüyor.

Van de Poppe, LINK’in grafiğindeki modelin bir yükseliş eğilimine işaret ettiğini belirtiyor.

“Burada bir patlama yaşamamız çok muhtemel. Muhtemelen bu yapıyı oldukça sık görmüşsünüzdür, burada bir çeşit rounded dip(grafiksel olarak “U” şeklini oluşturan bir dizi fiyat hareketi) yapıyoruz.

Bir rounded dip, oldukça hızlı bir şekilde yeni yüksek dipler [ve] yeni yüksek zirveler yaşayacağımızı gösteriyor.”

Van de Poppe, LINK’in belirli bir kilit seviyeyi koruyabildiği takdirde yükselmeye devam edeceğine inanıyor.

“Chainlink, bu noktada yaklaşık 60.000(0.0006 BTC) satoshi (28.85) olan bu seviyenin üzerinde kalmaya devam edebilirse, yukarı yönlü momentum için bir kırılmaya hazır olduğumuza inanıyorum.

Chainlink’in bir sonraki rallisi yaklaşık 80.000 satoshi’ye (0.0008 BTC) (38.50 dolar) doğru gerçekleşecek ve bu da yüzde 30’luk bir yükseliş anlamına geliyor. Ancak bu durumda  Chainlink için yeni bir döngü görmemiz muhtemel, bu da piyasalarda ciddi bir süreklilik anlamına geliyor.”

CoinGecko verilerine göre, Chainlink yazım sırasında 30 günün en düşük seviyesi olan 24.38 dolardan yüzde 25 artışla, 10 günün en yüksek seviyesi olan 36.00 dolardan ise yaklaşık yüzde 20 düşüşle 30.59 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın