Ünlü Analist: Litecoin’de 171 Dolar Seviyesi Geçilirse Büyük Bir Yükseliş Gerçekleşebilir

Popüler kripto para birimi Litecoin, 2019 yılının başlarında 30 dolardan alınıp satılıyordu aradan geçen altı aylık sürede Litecoin’in değeri yüzde 350’in üzerinde değer kazandı. Bu fiyatının artmasının en büyük sebepelerinden biride Ağustos ayı içerisinde yaşanacak olan blok ödülü yarılanması olduğu tahmin ediliyor. Bu blok yarılanmasıyla birliklikte LTC’de madencilerinde aldıkları blok ödülleri, 25 LTC’den 12.5 LTC’ye kadar düşecek.

Ünlü kripto para analisti Josh Rager Litecoin’deki gidişatı değerlendirdi ve LTC’nin 171 doları geçmesi durumunda LTC’nin büyük bir yükselişe geçebileceğini dile getirdi.

Rager, “171 dolar seviyesinin geçilmesi ve fiyatların bunun üstünde işlem yapması halinde Litecoin’in büyük bir yükselişe geçebileceğine inanıyorum.” yorumunda bulundu.

Ayrıca Litecoin bugün yeni bir rekor seviyesine ulaşarak 140 doları gördü ve şu an yayın saati içerisinde 138 dolardan alım satım işlemlerine devam etmekte.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.