Ünlü Analist İki Akıllı Sözleşme Platformuna İlişkin Tahminini Paylaştı -Yükselişe Hazırlar!

0
Ünlü Analist İki Akıllı Sözleşme Platformuna İlişkin Tahminini Paylaştı -Yükselişe Hazırlar!

Popüler bir kripto analisti ve tüccarı, iki akıllı sözleşme platformunun yerel token’larının yükseleceğini düşünüyor.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, Twitter hesabında blockchain platformu Harmony (ONE) ve Fantom (FTM) hakkında görüşlerini paylaştı. Analistin tahminlerine göre bu iki blockchain’in yerel varlıkları yeni zirvelere ulaşmaya oldukça yakın.

Analist ayrıca Katman-1 blokchain’lerin, yerel token’larının da yükseliş aşamasında olduğunu düşünüyor. Katman-1 blokchain’ler arasında en çok bilinenler Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Harmony (ONE) ve Fantom (FTM) gibi protokollerdir.

“ONE ve FTM, her ikisinin de tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya çalıştığını görüyorum, ‘ne dip ama!’…

Katman-1 sezonu gayet canlı ve gayet iyi durumda.”

Analist, Fantom blockchain’nin merkeziyetsiz finans ekosisteminde yer alan kilitli toplam değerin çok kısa bir süre sonra Solana (SOL) merkeziyetsiz finans ekosistemini geçeceğini de vurguladı.

“FTM’de yer alan kilitli toplam değer muhtemelen önümüzdeki 24 saat içerisinde SOL ağını geçecek.”

Smart Contracter’a göre, Fantom (FTM) ekosisteminde yer alan en önemli varlık olan Spookyswap (BOO) bir düzeltme sonrası ‘çekici bir yatırım’ seviyesinde yer alıyor.

“FTM sisteminde yer alan en iyi kripto varlıklar güçlü bir şekilde çekildi. Eğer güçlü bir geri çekilme arıyor ve yatırım yapmak istiyorsanız, işte tam zamanı!

GEIST, TAROT, SPIRIT, BOO, SCREAM…”

Ünlü analist aynı zamanda Katman-1 blockchain’lerin yerel token’larının 17 Kasım 2021 tarihinden itibaren SOL’dan daha iyi dönüşler gerçekleştirdiğinin de altını çizdi.

“Neredeyse tüm Katman-1 token’lar, 17 Kasım 2021 tarihinden itibaren SOL’dan daha iyi performans gösterdi.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın