Ünlü Analist: Cardano, Litecoin ve Bu Unutulmuş Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor

0

Yüksek profilli kripto stratejisti ve trader Michaël van de Poppe; Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye neredeyse hazır olduğunu tahmin ediyor.

Yeni bir videoda, kripto analisti YouTube abonelerine Cardano’nun Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı birkaç aylık konsolidasyonunu sona erdirmek için olgunlaştığını söyledi.

“Menzili yükseklere çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgasına sahip olacağımızı ve koşmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Oluşması beklenen yeni dürtü dalgasında, bu 0.0000235 seviyesinde desteğe dönüşmüş bir direnciniz olacağı gerçeğinin farkında olmalısınız. Bu olursa, devamın genel olarak gerçekleştiğini görebiliriz.“

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında, trader, ADA/BTC’nin boğa döngüsünün hala erken safhalarda olduğunu, çünkü paritenin çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inandığını da ekliyor.

ADA / USD çiftine gelince, Van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2.40 dolara kadar fırlatacağını söylüyor.

“Bence bu kırmızı çizgiyi (1.36 dolar) kırdığımızda, önceki en yüksek seviyeyi aşıyoruz, konsolide etmeye başlıyoruz ve daha sonra önceki kırıcı, bir destek bölgesi olarak önceki en yüksek seviyeye dönüştüğü için devam etmeye başlıyoruz. Bu dönüştüğü sürece, hareket etmeye devam edeceğiz.”

Kripto stratejisti, Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı %65’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin’i de yakından takip ediyor.

“Litecoin, bullish dürtü dalgası için harika görünüyor.”


Van de Poppe’nin radarındaki bir başka coin ise, kurumsal çözümler için bir blockchain olan Zilliqa’dır. Trader’a göre, ZIL/BTC paritesi güçlü bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından %120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır.

Bir önceki düşük seviyeyi, önemli destek seviyesini, koruyarak yeni bir koşu yapmaya hazırız ve yeni zirveyi kırmak üzereyiz. Sanırım 500 satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 satoshi’ye (0.00000800) doğru bir koşuya çıkacağız.”

Video izlemek için tıklayın!

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın