Ünlü Analist, Büyük Kazançlar Beklediği 5 Altcoin’i Açıkladı!

Popüler trader, analist ve YouTuber Lark Davis, takipçileri için yükseliş potansiyeli gördüğü kripto paraları paylaşmaya devam ediyor. En son videosunda, 100 kat veya daha fazla kazanç elde edeceğine inandığı ilk 5 altcoin’i paylaştı.

Davis, 208.000 abonesine kripto para birimi piyasasının bu tür kazançların oldukça mümkün olduğunu kanıtladığını söyledi. “Ethereum %20.000 arttı, Digibyte %65.000, NEM %79.000 arttı. Evet, bu oldu.” ifadelerini kullandı.

Analistin ilk değindiği proje, likit stake token’ı olan RAMP DeFi oldu. Proje, kullanıcıların bir dolar endeksli stablecoin karşılığında kripto para birimlerini yatırmalarına olanak tanır. Kullanıcılar daha sonra stablecoin’i faiz getiren hesaplar gibi başka bir yere yatırım yapmak için kullanabilir. RAMP son haftalarda zaten %500 oranında değer kazandı, ancak Davis hala büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyor:

“Burada yakalanacak potansiyel değer milyarlarca dolar.” 

Takip listesinde ikinci sırada, APY Finance yer alıyor. Proje, 1.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile şu anda en sıcak projelerden biri olan Yearn Finance ile aynı alanda. Davis, APY Finance’tan ilk olarak Aralık ayında bahsetmişti ve o zamandan beri %2.950 değer kazandı. Bu büyük artış nedeniyle bir soğuma dönemi olabileceğine, bu nedenle yatırımcıların dikkatli olması gerektiğine işaret etti.

Analist ayrıca, Uniswap’te listelendikleri anda patlayacağına inandığı iki token satışına da değindi. İlki, Polkadot Blockchain’inde başlatılacak olan sentetik varlık ticareti, borç verme, ihraç ve ödünç alma platformu Shadows. Bu alan, kullanıcıların tokenize türevleri satmasına izin verdiği için yakın geçmişte oldukça popüler hale geldi. Lark Davis, projenin trilyonlarca dolarlık varlığa sahip “sentezlenebilen ve DeFi’ye getirilebilen” bir pazarın peşinden gittiğini belirtiyor.

Davis’in beklediği bir başka token satışı ise DeFi tahmin pazarı olan Polkamarkets. Etkinliklere bahis oynamanın yanı sıra, NFT oyunlaştırma ve büyük etkinlikler için canlı yayın gibi başka özelliklere de sahip olacak. Polkamarkets, pazarda yükselen projeler başlatma geçmişine sahip Polkastarter Launchpad’de başlatılıyor. Lark Davis bunun önemli bir gelişme olduğunu da ekliyor.

Trader’ın takip ettiği son kripto para, Polkadot tabanlı bir başka proje olan REEF Finance. Kripto para, hem ticarete hem de merkezi ve merkezi olmayan borsalara erişim sağlar. Analist coin ile ilgili şunları ekledi:

“Ayrıca, yapay zeka güdümlü bir getiri motoru sayesinde akıllı borç verme, akıllı borçlanma, staking ve madencilik sunar. Temel olarak, yapım aşamasında tam anlamıyla şaşırtıcı bir DeFi gücü. Doğru zamanda doğru pazara odaklanıyor. Asıl ilginç olan, henüz polkadotta inşa edilmiş herhangi bir defi mavi çipimizin olmaması. Defi mavi çipleri olacak ve reef bunlardan biri olabilir.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.