Aralık 5, 2021

Ünlü Analist: Bu Altcoin’in 2022’de Patlaması İçin 3 Neden Var!

CryptoBusy’den üst düzey bir trader olan Tom Busby, aboneleriyle Polygon’un (MATIC) 2022’de patlama potansiyeline sahip olduğu konusundaki bullish eğiliminin üç ikna edici sebebini takipçileriyle paylaştı.

1: Polygon’un NFT projesi

Busby’ye göre, Polygon’un beklenen devasa rallisinin ilk fiyat katalizörü, özellikle spor NFT olmak üzere platformun NFT’ler ile olan ilişkisidir.

“Polygon’un platformu, kullanıcılarını yüksek ücretler ödemek zorunda bırakmadan NFT ticareti yapmalarına olanak tanıyor. Çok sayıda NFT ve Polygon üzerine inşa edilmiş oyun projeleri nedeniyle MATIC konusunda oldukça iyimserim.”

Ayrıca, Polygon kısa süre önce, Polygon’un ölçeklendirme platformunda yeni NFT oyunları geliştirmek için GameOn Entertainment ile bir işbirliği yaptığını duyurdu. Polygon, anlaşmanın bir parçası olarak GameOn’un ürün geliştirme maliyetlerine de yatırım yapıyor.

“Bu, Polygon’u oyun piyasasındaki diğer kripto paraların bir adım önüne geçirdi. Ortaklık, GameOn’un NFT’leri mevcut oyunlarına dahil etmesine ve yeni NFT tabanlı oyunlar oluşturmasına izin verecek.”

2: Ethereum Ağına Destek

Kripto stratejistinin de söylediği gibi, bir katman-2 ağı olan Polygon, Ethereum ağının ölçeklenebilirliğini ve işlem hızını artırmak için tasarlanmıştır.

“Ethereum kullananlar, Polygon’un ne kadar büyük bir sorunu çözdüğünü biliyor. Bu katman-2 çözümü, Ethereum’un mevcut Proof-of-Work mekanizmasından çok daha az enerji kullanan bir Proof-of-Stake mekanizması üzerine inşa edilmiştir.

Bu nedenle, Polygon, çeşitli yüksek profilli projeler arasında tercih edilen katman-2 ağı olarak dikkatleri çekiyor. Şu anda Sushiswap ve Aave, Polygon ağını kullanıyor. Ayrıca yakın zamanda Uniswap’ın da bu büyüyen ağ listesine katılacağı açıklandı.

“Fayda söz konusu olduğunda, Polygon, büyük ölçekli projeler arasında tercih edilen katman-2 ağı olarak güçlü bir argüman ortaya koyuyor. Bu nedenle, bugün emsallerinden daha iyi performans gösterdiğine şahit olmak hiç de şaşırtıcı değil.”

3: 21Shares Duyurusu

Analistin bu pozitif fiyat tahminini destekleyen son neden, bir kripto borsasında işlem gören ürün ihraççısı olan 21Shares ETP’nin yeni listelemeleri.

Trader’ın verdiği bilgiye göre, ihraçcı hem Paris hem de Amsterdam’daki Euronext borsalarında Polygon’un performansına bağlı olan ilk ürünü listeleyecek. Listelenmesi beklenen ETP, Polygon’un MATIC tokenini izleyecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : azcoin news


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.