Aralık 29, 2021

Ünlü Analist, 2022 Kripto Portföyünü Açıkladı – Listede Az Bilinen Altcoinler de Var!

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, 2021’i kapatırken, insanların ve analistlerin pek de takip etmediği bir altcoini satın aldığını iddia ederek, kripto portföyünü açıkladı.

The Crypto Dog takma adıyla tanınan analist, 720.000 takipçili Twitter hesabında Bitcoin’in yanı sıra Near (NEAR) ve Fantom (FTM) gibi diğer Katman-1 altcoinlerini elinde tuttuğunu belirtti.

“Long BTC (daha az işlem > daha fazla kar).
DUSK (yatırım amaçlı, ticaret değil)
NEAR (hiç satmadım)
FTM (Bir noel çantası aldım ve hala elimde tutuyorum).”

Kripto stratejisti, aynı zamanda merkeziyetsiz borsa Sushi’nin tokenını da elinde tuttuğunu ekledi.

“SUSHI, güçlü bir performans sergiliyor. Keşke büyük bir çantam olsaydı ama hepsini yakalayamam.”

Yatırımcının radarındaki diğer altcoinler, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkeziyetsiz finans ödeme ağı Terra (LUNA).

The Crypto Dog ayrıca, akıllı sözleşmelerin gizliliğini korumak için sıfır bilgi (ZK) teknolojisini kullanan bir altcoine özellikle daha fazla yatırım yaptığını açıkladı.

“DUSK tüm zamanların yeni rekorlarını kırıyor. ZK sezonu gerçekten başlıyor… Evet, DUSK’a bu kadar ağırlık vermemin en büyük nedeni, DUSK’ın çok küçük olmasına rağmen MINA’nın sahip olduğu değerlemeydi.

Özünde, DUSK teknolojisi > MINA. MINA piyasa değeri hala DUSK’tan 4,7 kat daha yüksek.

Hangisini tutmayı tercih edeceğimi biliyorum.”

Dusk Network (DUSK), finansal uygulamalar için uygun, gizlilik odaklı bir blok zinciridir ve kuruluşların gizliliği koruyan akıllı sözleşmelerle yönetilen tokenlar yayınlamasına olanak tanır.

Şu anda DUSK, 302.84 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.76 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, blok zinciri ağlarında doğrudan ve izinsiz erişim ve uçtan uca gizlilik sunmak için ZK teknolojisini de kullanan bir proje olan Mina Protokolü (MINA), 1,18 milyar dolarlık piyasa değeri ile 3,53 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.