Ünlü Analist, 2021’de Gerçekleşmesini Beklediği Büyük Airdrop’ları Açıkladı!

Popüler kripto para trader’ı, analist ve YouTuber Tyler Swope, yatırımcıları 2021’in büyük airdrop’larına hazırlanmaları gerektiği konusunda uyardı. Yakın tarihli bir videoda, trader bu yıl airdrop yapacağına inandığı projelerin listesini ve yatırımcıların katılmak için ne yapması gerektiğini açıkladı.

Listenin başında, merkezi olmayan marj ticaret platformu dYdX var. Takipçileri tarafından daha çok Chico Crypto olarak tanınan trader, dYdX’in kurucusu Antonio Juliano’yu bir airdropun yaklaşmakta olduğuna inanmasının ana nedeni olarak gösterdi. Geçen yıl bir podcast röportajında, Juliano bir token çıkarmakla oldukça ilgilendiğini dile getirmişti. Juliano röportajda token’ların büyümeyi teşvik ettiğini ve bunun “dYdX için çok olumlu” olacağını iddia etti:

“Ve ayrıca protokolü tamamen merkezden uzaklaştırma ve yönetici anahtarlarından protokolün tamamen merkezi olmayan yönetime geçişi açısından, bence bu da çok değerli bir şey. Pek çok farklı açıdan [token yayınlama] hakkında oldukça ciddi bir şekilde düşünüyoruz.”

Chico ayrıca, Bankless’in kurucusu Ryan Adams’ın, dYdX’i bir airdrop gerçekleştirmesi muhtemel en büyük proje olarak listeleyen bir blog gönderisine de atıfta bulundu. Ryan, dYdX airdop hakkında spekülasyon yapan ilk isimdi. Ryan, gönderisinde, son derece popüler olmasına rağmen, dYdX’in hala yerel bir token’dan yoksun olduğunu belirtti ve “Nihai bir geriye dönük token airdropu için birincil aday gibi görünüyor” diye ekledi.

Chico’nun listesinde ikinci sırada, merkezi olmayan bir cüzdandan cüzdana ticaret platformu olan Radar Relay bulunuyor. CEO Alan Curtis yıl sonu mektubunda, “Çoğunuz (henüz) hissedar olmasanız da, zamanınızı ve enerjinizi büyümemize yardımcı olmak için harcadınız. Bu mektup size.” ifadelerini kullanmıştı. Chico, bunun bir airdropun geldiğini gösteren açık bir işaret olduğuna inanıyor.

Bunlara ek olarak trader, yatırımcıların, Ethereum blockchain için bir ölçeklendirme çözüm platformu olan Optimism PBC’ye dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Chico, Optimism’in genişleme planının “bir ağ token’ı eklenmesini” içerebileceğini belirten Ashwin Ramachandran’dan alıntı yaptı. Optimism, yıl sonu incelemesinde, bu yıl bir ağ token’ı olasılığına da işaret etmişti:

“2021 için elimizde neler olduğuna, ademi merkeziyetçiliğe giden yolumuza, ekibimizin yeni üyelerine ve daha fazlasına ilişkin Ocak ayındaki gönderimize dikkat edin!”

Chico, 173.000 abonesine konuyla ilgili şunları söyledi:

“Buradaki anahtar, ademi merkeziyetçiliğe giden yoldur. Bu yol yalnızca bir token, bir yönetim yolu ile yapılır. […] Bu ay, token’ların bir duyurusunu alacağımızı tahmin ediyorum.”

Trader ayrıca OpenSea’yı bu yıl bir airdrop gerçekleştirmesi muhtemel bir proje olarak lanse etti. Chico, her ay büyüyen ticaret hacmiyle, OpenSea’yı küresel olarak en büyük değişmez token (NFT) pazarı olarak nitelendirdi. Trader’a göre bu yıl airdrop yapması muhtemel diğer projeler ise Opyn ve Argent cüzdan.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.