Ocak 15, 2020

Üniversite Öğrencilerine Özel Ücretsiz Blockchain Eğitim Fırsatı!

Blockchain teknolojisi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gelişmeye devam ediyor. Pekçok şirket yada kurum Blockchain teknolojisini bünyelerinde dahil ederken, bu teknoloji ile ilgilenmek isteyen meraklı sayısı da artış gösteriyor. Ülkemizde bu sektörün popüler isimlerinden olan; Blockchain-Kripto para Eğitmeni Devrim Danyal’da tam bu noktada devreye girerek üniversite öğrencileri için bir fırsat ortaya koydu.

Blockchain ve kripto paralar ile ilgili olarak uzun yıllardır çalışmalar yapan Devrim Danyal, bu yıl üniversite öğrencilerine özel bir eğitim düzenleyecek. Söz konusu eğitimi kişisel Twitter hesabından paylaşan Devrim Danyal, eğitimle ilgili detaylar da paylaştı.

Eğitimle ilgilenen öğrenciler, sahip oldukları .edu uzantılı e-posta adresleriyle ön kayıt imkanına sahipler ve söz konusu eğitim ücretsiz olarak verilecek.

Edinilen bilgilere göre temel eğitim süresi 2 saat olarak belirlendi. Toplam katılımcı sayısı belli olduktan sonra da sınıflar oluşturulacak. Kesin kayıt tarihi ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Eğitimin öğrenciler adına oldukça yararlı göründüğünü söyleyebiliriz. Özellikle geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan Blockchain ile ilgili bu tarz çalışmaların yapılması, ülkemiz adına sevindirici.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.