Üniversite Öğrencilerine Özel Ücretsiz Blockchain Eğitim Fırsatı!

0
475

Blockchain teknolojisi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gelişmeye devam ediyor. Pekçok şirket yada kurum Blockchain teknolojisini bünyelerinde dahil ederken, bu teknoloji ile ilgilenmek isteyen meraklı sayısı da artış gösteriyor. Ülkemizde bu sektörün popüler isimlerinden olan; Blockchain-Kripto para Eğitmeni Devrim Danyal’da tam bu noktada devreye girerek üniversite öğrencileri için bir fırsat ortaya koydu.

Blockchain ve kripto paralar ile ilgili olarak uzun yıllardır çalışmalar yapan Devrim Danyal, bu yıl üniversite öğrencilerine özel bir eğitim düzenleyecek. Söz konusu eğitimi kişisel Twitter hesabından paylaşan Devrim Danyal, eğitimle ilgili detaylar da paylaştı.

Eğitimle ilgilenen öğrenciler, sahip oldukları .edu uzantılı e-posta adresleriyle ön kayıt imkanına sahipler ve söz konusu eğitim ücretsiz olarak verilecek.

Edinilen bilgilere göre temel eğitim süresi 2 saat olarak belirlendi. Toplam katılımcı sayısı belli olduktan sonra da sınıflar oluşturulacak. Kesin kayıt tarihi ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Eğitimin öğrenciler adına oldukça yararlı göründüğünü söyleyebiliriz. Özellikle geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan Blockchain ile ilgili bu tarz çalışmaların yapılması, ülkemiz adına sevindirici.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın