UniLend (UFT) Coin Nedir? UFT Hakkında Her şey

0

Binance, 23 Şubat 2021 tarihi ve Türkiye saati ile 12:00 saatinde İnovasyon Kategorisi’nde yeni bir listeleme duyurusu yaptı. DeFi ekosistemine bağlı olan UniLend (UFT) listeleme sonrası ATH seviyesi 4,47 dolara kadar ulaştı. Peki bu yeni token UniLend (UFT) nedir?

UFT haftalık hareketinde %190 ve aylık hareketinde %900 olarak yükseldi. Bu yükseliş Binance listeleme haberi sonrası ATH’ye ulaştı ve 4,47 dolardan işlem gördü.

UniLend (UFT) Nedir?

UniLend, akıllı sözleşmelere dayalı olarak spot alım satımında ve piyasaların farklı hizmetlerini birleştiren yeni bir DeFi protokolüdür. Merkezi olmayan protokol UniLend, kendisine sahip olan yatırımcılara platform içi ve sınır ötesi ödemelerde alım- satım desteği sunuyor. UFT sahibi olmak için ekosisteme likidite sağlayan yatırımcılar orantılı şekilde UFT ödüllerinde faydalanırlar. DeFi ekosisteminin daha çok benimsenmesini aynı zamanda DeFi- Trader ikilisinde ortaya çıkan problemlerin çözümlenmesini hedefliyor.

Topluluk bazlı bir yönetim anlayışıyla yola çıkan UniLend, bu çerçevede ekosistem içinde gerçekleşecek olan protokol değişimleri ve güncelleme gibi önemli alanları topluluk onayı ile gerçekleştirir. Ethereum tabanlı cüzdanlar (ERC-20) ile eş zamanlı olarak alım- satım desteği sunar ve ekosistem içerisinde işlem ağını genişletir.

UFT listelemesi gerçekleştiren borsalar: Uniswap (UFT/ ETH), Binance (UFT/ BUSD ve UFT/ ETH), Bilaxy (UFT/ ETH), Sushiswap (UFT/ ETH), Balancer (UFT/ ETH) ve Bithumb Global (UFT/ USDT) balşta olmak üzere birçok borsada listelenir.

UniLend için maksimum arz 100 milyon UFT ve şu an dolaşımda 26 milyon UFT işlem görüyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın