Unifi Protocol DAO (UNFI) Nedir? UNFI Token Ne İşe Yarar?

0

Unifi Protokol, birden çok blok zincirini tek bir büyük DeFi pazarına bağlayan, gözetim olmadan, birlikte çalışabilir akıllı sözleşmeler sunan bir protokoldür.

Unfi Token Nedir?

UNFI, Proof of Stake unusurlarını güçlü DAO temsili yönetişim modeline dahil eden ilk sürdürülebilir DeFi tokenidir.

UNFI Proof of Steke ekosistemi içerisinde adaylar, Unifi DAO’da değişiklik önerme veya oylama yapma yetkisine sahip Topluluk Konseyi Temsilcisi (CCR) olarak seçim yapma ve kampanya oluşturma yetkisine sahip olabilirler.

UNFI token sahipleri, UNFI tokenlerini stake ederek Staking Rewards kazanabilir ve stake edilmiş UNFI’lerini delege ettikten sonra seçmiş oldukları CR’den daha fazla ödül kazanabilirler.

Çapraz Zincir DeFi

Kolay ve uygun fiyatlı: Gerçek çapraz zincir takasları ile pazar içerisinde istikrar yaratacak ve geliştirmenin birkaç farklı blok zinciri üzerinden başarılı olmasına olanak sağlar.

Sürdürülebilir Hizmet

Sınırsız çeşitlilik: Binance’in stabilcoini BUSD’yi Ethereum Harmony’ye aktarımını yapabilir ve onun Harmony blockchain ağı üzerinden uTrade’De ticaret yapabilir veya likidite katkısı verebilir ve madencilik yapabilmek için kullanabilirsiniz.

UNFI Ödülleri

UNFI token sahipleri, staking ödülleri kazanabilir ve seçtikleri Topluluk Konseyi Temsilcisinden daha fazla ödül kazanabilir. UNFI  için ödüller ve yetkilendirme, toplumu protokolün ve UNFI’nin büyümesine katkı sağlar.

Tokenomik

Unifi, yerleşik verim çiftçiliğine izin veren ve yerel blokchain token ödülleri vererek oluşturulan sınırlamaları ortadan kaldıran, tokenize edilmiş bir ödül sistemi imkanı sağlar. Unifi, çok zincirli ve çok platformlu likidite madenciliğinin gücünü, Unifi’nin Küresel Yönetişim simgesi olan UNFI belirtecine aktarır.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın