UMA, Günlük Yüzde 34’ün Üzerinde Kazançla Balistikleşiyor

UMA %30’un üzerinde kazançla ilk 50 kripto para arasında en iyi performans gösteren altcoin’lerden biridir. Yükseliş potansiyelini korumak için kripto paranın 9 dolar üzerinde kalması gerekiyor.

UMA şu anda Coinmarketcap’te 42. sırada yer alıyor. Ancak bu her zaman böyle değildi. Mükemmel bir fiyat artışı yaşayan kripto para, piyasa değerini 550 milyon dolara çıkardı ve onu ilk 50’ye yükseltti.

Yazma sırasında, UMA 10 dolardan işlem görüyor. Token, günlük bazda %30’un üzerinde ve haftalık bazda %40’ın üzerinde değer kazandı. Fiyat, 21 Aralık Pazartesi günü kanal desteğinden 7 dolar civarında yükseldi.

Yukarı yönlü ivme çekiş kazandıkça, UMA 9 dolar’lık uzun vadeli direncin üzerine çıktı ve son iki ayın en yüksek seviyesi olan 13.12 dolar’ı test etti.

UMA Nedir?

UMA veya Universal Market Access, ETH protokolüne dayalı varlıklar oluşturmak için çözümler sunuyor. Temel olarak proje, karşı tarafların vadeli işlemleri, farklılıklar için sözleşmeleri ve diğer türevleri dijitalleştirmesine ve otomatikleştirmesine izin veriyor ve geleneksel finans endüstrisini ve kripto para birimini birleştirmeye yardımcı oluyor.

Aralık 2018’de piyasaya sürülen token, düzenli güncellemelerle ayakta kaldı.

UMA Satışa Karşı Savunmasız Olabilir

Teknik açıdan, UMA 9 dolar’lık eski direnci yeniden test edebilir. Bu engel, büyüme yeniden başlatılmadan önce destek olarak doğrulanabilir.

Kaynak: fxstreet

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.