Ocak 30, 2023

Bu Üç Kripto Varlık Şubat Ayının En Çok Dikkat Çekenleri Olacak!

2023 yılı kripto para piyasası oldukça iyi bir başlangıca sahne oldu. Piyasada kaydedilen ralli ile yatırımcılar rahat bir nefes aldı. Piyasa değeri 900 milyar dolarlık önemli seviden kurtularak 1 trilyon doları dahi aşmayı başardı. Federal Rezerv cephesinden gelebilecek olumlu haberler ise gidişatı daha da iyiye götürme eğilimi taşıyor.

Öte yandan teknik veriler ve analistlerin tahminlerine göre Şubat ayında yatırımcıların gözü bu üç altcoin‘de olmalı.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC), aylarca 20.000 doların altında kaldıktan sonra 23.000 dolar seviyesini aştı. BTC’den daha yüksek kazançlar elde eden varlıklar olmasına karşın, piyasa BTC’yi takip ediyor. Bu nedenle BTC’nin hareketlerini yakından takip etmek mantıklı bir karar olacaktır.

Haber hazırlanırken Bitcoin (BTC) son 24 saatte %2,2 artışla 23.723 dolardan işlem görüyordu. Dahası, fiyat yılın başından bu yana %40’tan fazla yükseliş gösterdi.

Bitcoin

Ethereum (ETH)

Ethereum, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi ve diğer projelerin çekirdeğinde yer alan önemli bir varlık. ETH, Mart ayında çok konuşulan Şangay güncellemesine hazırlanıyor. Güncelleme, ağda kilitli ETH’si olan stake sahiplerinin nihayet varlıklarını serbest bırakmalarına olanak tanıyacak. Birçok kişi, güncelleme tamamlandığında ETH’de toplu bir satış bekliyor. Ancak, pek çok varlık sahibi şu anda zararda ve muhtemelen ETH’lerini en azından dengeyi bozmadan satmak istemeyeceklerdir.

Haber hazırlanırken ETH son 24 saatte %2,8 artışla 1.635 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) bu yıl içinde bazı büyük önemli gelişmelere hazırlanıyor. Ancak en çok beklenen projenin Şubat 2023’te hayata geçmesi beklenen katman-2 çözümü Shibarium. SHIB, piyasadaki en popüler kripto para projelerinden biri ve yeni ağ Shibarium’un lansmanı token’ı yeni zirvelere taşıyabilir.

Haber hazırlanırken Shiba Inu (SHIB) son 24 saatte %0,4 artışla 0,00001205 dolardan işlem görüyordu.

Shiba Inu

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?