Ocak 26, 2024

Üç Aydan Kısa Sürede 7 Kat Yükselen Kripto Varlık İçin Dev Tahmin: %900 Patlayabilir!


Coin Bureau sunucusu Guy Turner, merkezi olmayan bir ağ olan Celestia ‘nın (TIA) yenilikçi bir ağ olmasının yükselişini tetikleyebileceğini belirtiyor.

“TIA, kripto ekosistemini gerçekten sarsabilecek Yenilikçi bir teknolojiye sahip yepyeni bir kripto para birimidir. Sadece bu gerçeğin etrafındaki spekülasyonlar bile, katmanı 10 kata kadar yükseltmek için yeterli olacaktır.”

Altcoin, 31 Ekim 2023’te 2,08 dolarla ulaşmıştı. Haber yazıldığı sırada yaklaşık %658 artışla 15,74 dolardan işlem görüyor.

Turner’a göre altcoin’in fiyat yörüngesi, son zamanlarda açıklanan yol haritasına göre şekillenecek.

“TIA’nın 10 katına çıkıp çıkamayacağı Celestia’nın yaklaşan kilometre taşlarına bağlı…

Yönetişimin yanı sıra Celestia’nın dolaylı olarak sahip olduğu bir kilometre taşı var… Bu, katman-2’ler olarak da bilinen rollup’ların, fikir birliği ve veri kullanılabilirliği için Celestia’dan yararlanan kendi egemen zincirleri haline geleceği fikridir.”

Coin Bureau sunucusuna göre TIA’nın fiyat artışına aşağıda belirtilen etmenler engel olmaktadır.

“TIA’nın önündeki en büyük engel, halihazırda 2,5 milyar dolar civarında olan piyasa değeri olacak. Celestia’nın piyasa değerinin 5 milyar doları aşması muhtemel. TIA’nın piyasa değeri arttıkça, fiyatını yükseltmek de zorlaşacaktır.”

şeklinde belirtti.

Güncel piyasa hareketine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?