Ocak 23, 2023

Kripto Analisti İddialı: Üç Altcoin’e İnancım Tam!

Popüler kripto trader’ı Cantering Clark, akıllı sözleşme platformu Solana ve iki diğer altcoin için büyük beklentilerini paylaştı.

160.000 takipçili Twitter hesabında paylaşım yapan Cantering Clark, Ethereum rakibine ‘karşı pozisyon’ alan trader’ların muhtemelen ‘kısa pozisyon sıkıştırması’ ile pozisyonlarını kaybedeceğini belirtti.

“Altcoin piyasasında işler oldukça çılgın geçecek. Solana her şeye rağmen 30 doların üzerine doğru bir hareket denedi. Bu seviyelerde bir sıkıştırma yaşanacağı çok açık.”

solana fiyat tahmini

Short squeeze ya da kısa pozisyon sıkıştırması, açığa satış yapan birçok kişinin pozisyonlarını kapatmak zorunda kalması nedeniyle bir varlığın fiyatının hızla yükselmesi sonucunda görülmektedir.

Haber hazırlanırken Solana 24 dolar seviyelerinde işlem görüyordu.

STEPN, Altcoin Piyasasında Parlayacaktır

Analistin listesinde 6,63 dolarlık hedefine doğru yükseleceğini tahmin ettiği STEPN (GMT) var.

“Sosyal medyada hala aktifler ve bu ralliden faydalanmak için duyurular yapmaya ve fiyatları tekrar yükseltmeye başlamalarını bekliyorum. Tüm alts’larda genel olarak görülen geri kazanım ve yeniden test kurulumu da masada. Gönderin.”

altcoin fiyat tahmini

Analist, bu tahminini yaparken GMT 0,49 dolardan işlem görüyor olsa da kısa sürede %17,5 oranında yükseldi ve 0,60 dolardan işlem görüyor.

Analistin radarındaki son altcoin, Ethereum (ETH) için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism (OP). Cantering Clark’a göre, OP’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmesini bekliyor.

“OP fiyat keşfine girmek üzere. Bu, daha önce satış yapan herkesin yanıldığı anlamına gelir ve yeni zirveler genellikle her tür trader’a giriş şansı yaratır.  Uzun bir sürenin ardından yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi + beklenen değer alımıdır.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?