Tutarlı Tahminleriyle Tanınan Analistten Ripple (XRP) Tahmini!

0

Dogecoin (DOGE), son birkaç ay içinde ticaret yapmak ve yatırım yapmak için en çok tercih edilen coin’lerden biri haline geldi. Kripto para birimi şu anda 0.72 dolar seviyesinde işlem görüyor. Fakat popüler bir analiste göre Dogecoin ilgisi yakında XRP tarafına kayabilir. Detaylar haberimizde.

Trader ve analist Alex Saunders esasında, Bitcoin tahminleriyle tanınıyor, daha önce doğru tahminleriyle gündeme gelmişti. Analist yakın tarihli bir açıkmasında Dogecoin’den etkilenmemiş gibi görünüyordu. Bununla birlikte, etkileyici artıştan bağımsız olarak, Dogecoin’i bir balonla ilişkilendirerek eleştirdi.

Daha da ilginç olanı Saunders, XRP’nin piyasadaki gelişmelerden yararlanmak için mükemmel bir şekilde konumlandırıldığını düşünüyor. Analist, DOGE’yi kovalayan aynı perakende paranın yakında XRP’yi de kovalayacağını belirtti. Ayrıca XRP’nin önceki ATH’sine vurgu yaparak “Her 4 yılda bir, XRP’nin en sert pump için iyi bir şansı olduğuna inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Dogecoin ile XRP arasında piyasa değeri bakımından bir kıyas yapacak olursak şu anda XRP, DOGE’nin altında yer alıyor. XRP’nin piyasa değeri 54.9 milyar dolar seviyesindeyken DOGE’nin piyasa değeri 86 milyar dolar civarında yer alıyor. Bu sebeple eğer analist öngörüsünde haklı çıkarsa ve Dogecoin’deki para XRP’ye kayarsa, ciddi bir fiyat artışı yaşanabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın