Şubat 16, 2023

Türklerin Favori Metaverse Altcoin’inden Dev Ortaklık!

Bir metaverse ve oyun şirketi olan The Sandbox, Japonya’nın animasyon stüdyosu Toei Animation ile işbirliği yaptığını duyurdu. Japon şirket Sailor Moon, Dragon Ball Z ve One Piece gibi son derece popüler mangaların animasyonu konusundaki çalışmalarıyla tanınıyor.

The Sandbox ve Toei Animation’dan İşbirliği!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Sandbox, Toei Animation’a ek olarak Minto’yla da çalışacağını duyurdu. Minto, aynı sektörde reklam, karakter yaratma, webtoonlar ve web3 işleriyle uğraşan bir işletme. Metaverse projesi, TOEI ANIMATION aracılığıyla Japon animasyon prodüksiyon IP markalarıyla ittifaklar kurmaya devam ediyor. The Sandbox, TOEI ANIMATION’ın dünya görüşünü LAND deneyimleri aracılığıyla sunacaktır.

Toei Animation Genel Müdürü Satoshi Shinohara konuya ilişkin şu yorumu yaptı.

The Sandbox ve Minto’nun iş ortağımız olmasından büyük heyecan ve onur duyuyoruz. Bir araya getirdiğimiz “FİLO”nun önümüzdeki yıllarda eğlence sektörüne yön verecek yeni topraklar ve yeni rotalar bulabileceğine inanıyorum.

NFT Dağıtımı Yapılacak!

Sandbox, bu işbirliğini kutlamak için kayıt yaptıran ilk 1.000 kullanıcıya sınırlı sayıda NFT hediye edecek. Yakın gelecekte NFT halka açık hale getirilecektir. NFT’yi satın almak için şu adımları izleyebilirsiniz.

  • Kaydolan ilk 1.000 kullanıcıdan biri olun.
  •  Bir TSB hesabı açmalısınız.
  • TSB hesabınızla ilişkilendirilmiş bir cüzdan adresiniz olmalı.
  • KYC’yi tamamlayın.

Uzmanlara göre, SAND fiyatı 2025 yılına kadar 1 dolara ulaşma potansiyeline sahip. Bu anlaşma metaverse altcoin‘e bir destek sağlayabilir ve SAND fiyatını 2023’ün sonunda bu konuma ulaşabilir.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?