Mart 18, 2024

Türklerin Favori Altcoin’i Yatırımcıların İlgisini Nihayet Çekti: Yeni Zirve için Tahminler Geldi!

Avalanche (AVAX), yatırımcı aktivitesinde önemli bir artış yaşayarak dikkat çekti. Son 24 saatte %11.3 ve son yedi günde %37.3 artış gösterdi. Ayrıca son 30 günde %56 artış kaydetti. AVAX’ın fiyatı geçen yıldan bu yana %250 arttı.

Bu artış eğilimi devam ederse, AVAX bu hafta sonu 80 dolar seviyesine ulaşabilir mi?

Changelly’nin verilerine göre, 22 Mart 2024’te AVAX‘ın değeri 73 dolara kadar yükselebilir. Dahası, platformun tahminlerine göre, önümüzdeki birkaç hafta içinde yükselişini sürdürmesi ve ay sonuna kadar 90 dolar işaretine ulaşması bekleniyor. Changelly, 28 Mart 2024’te AVAX’ın 82 dolara kadar yükselebileceğini öngörüyor.

avalanche fiyatı 80 doları aşabilecek mi?

CoinCodex de yakın dönem için Avalanche (AVAX) için olumlu bir tablo çiziyor. Platform, AVAX’ın Nisan ortasına kadar 200 dolara, 24 Mart’a kadar ise 80 dolara yükselebileceğini öngörüyor. Bu, varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağı ve Kasım 2021’deki 144.96 dolarlık önceki zirveyi geçeceği anlamına geliyor.

Ancak, Telegaon’un analizi Avalanche üzerinde düşüş eğilimi olduğunu gösteriyor. Platform, varlığın bu yıl maksimum 81.12 dolara ulaşacağını ve tüm zamanların en yüksek seviyesine 2026’ya kadar geri dönmeyi beklemiyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin (BTC) yükseliş trendini sürdürürse, diğer altcoin’ler de benzer bir eğilim sergileyebilir. Ancak, BTC’nin fiyatı 60,000 dolara düşerse, AVAX’ın bu seviyeye ulaşması zor olabilir.

Özetle, mevcut tahminlere göre, AVAX’ın bu hafta 80 dolar seviyesine ulaşma olasılığı düşük görünüyor. Ancak, piyasanın oldukça değişken olduğunu ve her iki yöne de gidebileceğini unutmamak önemlidir. Şu anda AVAX, 60 dolar seviyesinin üzerinde güçlü bir destek sergiliyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?